Met Gala 2022. Vanessa Hudgens zachwyca w prześwitującej kreacji. Koronki odsłoniły zbyt wiele?

Vanessa Hudgens zachwyciła na czerwonym dywanie podczas tegorocznej Met Gali. Gwiazda postawiła na czarną kreację, która odsłoniła prawie wszystko.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W nocy z drugiego na trzeciego maja odbyła się tegoroczna Met Gala. Temat przewodni to: "W Ameryce: antologia mody". Celebryci z całego świata kontynuując ubiegłoroczną tradycję złożyli hołd amerykańskiej historii.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

"Złoty wiek" kojarzy się z przepychem i kreacjami na bogato. Gwiazdy przede wszystkim postawiły na błyskotki i stylizacje przypominające te z "Bridgertonów". Trzeba przyznać, że niektórzy wykazali się ogromną kreatywnością.

Vanessa Hudgens w odważnej stylizacji na Met Gali

2022 MET Gala - The Mark Hotel Departures2022 MET Gala - The Mark Hotel Departures Charles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

Aktorka postawiła na srebrne dodatki. Na jej koku błyszczała ozdoba do włosów, a na uszach możemy zauważyć długie kolczyki. Przez prześwitujący materiał przebija się kolczyk w pępku pasujący do bransoletki. W ręku trzymała małą czarną torebkę, a stylizację dopełniły szpilki w tym samym kolorze. Vanessa Hudgens tego wieczoru zdecydowała się na makijaż smokey eye.

Vanessa Hudgens to amerykańska aktorka, która zasłynęła między innymi dzięki roli Gabrielli Montez w "High School Musical". Od tego czasu jej kariera się prężnie rozwija. W mediach społecznościowych aktorki możemy zauważyć ją u boku basebolisty Cole'a Tuckera. Para spotyka się ze sobą już od jakiegoś czasu, jednak zrezygnowali ze wspólnego udziału w Met Gali. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.