Była reporterka TVP wraca do pracy dla Polsatu. Zasłynęła z wywiadu z "projektantem" Christianem Paulem i wpadki w Opolu

Kinga Kwiecień po latach wraca do Polsatu. Dziennikarka poprowadzi sportowe formaty.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Kwiecień to polska dziennikarka, która przez kilka miesięcy w 2017 roku pracowała dla stacji Polsat i Polskiego Radia. Współpraca szybko się zakończyła, a ona zasiliła zespół TVP. Odpowiadała za wywiady z osobami związanymi ze sportem oraz materiały do programu "Dzień Dobry Polsko". 

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Kinga Kwiecień wraca na antenę Polsatu

Jak udało się ustalić portalowi "Presserwis", Kinga Kwiecień po kilkuletniej przerwie ma powrócić do poprzedniej stacji. Prezenterka pojawiła się w nowym grafiku sportu, a już 1 maja zadebiutuje na antenie Wydarzeń 24. Będzie prowadziła serwisy sportowe.

Największe wpadki Kingi Kwiecień

W 2020 roku dziennikarka współtworzyła dla TVP materiał, który zapisał się w pamięci widzów. Kinga Kwiecień przeprowadziła wywiad ze znanym amerykańskim kreatorem mody Christianem Paulem. Ten z kolei oceniał stylizacje pierwszej damy Agaty Dudy. Internauci szybko połączyli fakty i ustalili, że taka postać nie istnieje. Dopiero dzień po emisji materiału w TVP na Instagramie oraz YouTubie pojawiły się już oficjalne konta projektanta.

Mężczyzna pierwszą kolekcją pochwalił się kilka miesięcy po tym, jak wystąpił w telewizji Jacka Kurskiego. Co więcej, ta składała się wyłącznie z sukienek.

Podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wtedy największą "gwiazdą" wieczoru została Kinga Kwiecień, która przedstawiając zwyciężczynię konkursu, Izabelę Zalewską, zapomniała jej nazwiska. Nagranie natychmiast obiegło internet.

Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela... yyy... To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje - relacjonowała.

Myślicie, że dziennikarka poradzi sobie w nowej roli? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.