Sandra Kubicka w "DDTVN": "Znowu mam owulację". Wyznała, ile chce mieć "baroników"

Sandra Kubicka gościła na kanapie "Dzień dobry TVN". Opowiedziała o relacji z Baronem, zmaganiach z chorobą oraz o spadającej na ich związek fali hejtu.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sandra Kubicka i Baron to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Chętnie dzielą się związkiem w mediach społecznościowych, a fanów niezwykle ciekawi ich codzienne życie. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o kryzysie w ich relacji. Na szczęście okazało się, że to tylko niewinne plotki. Zakochani są parą od października 2021 roku, niedawno poinformowali, że wzięli "ślub biznesowy" - założyli własną firmę. Modelka była gościem sobotniego wydania "Dzień dobry TVN". Opowiedziała Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi o związku z muzykiem, ich planach na przyszłość, a także o swojej chorobie i hejcie, z którym się zmaga.

Zobacz wideo Sandra Kubicka opowiedziała o swoim stanie zdrowia

Sandra Kubicka otwiera się na tematy związkowe 

Modelka została zapytana podczas wywiadu w śniadaniówce, jak radzi sobie z hejtem, który nieustannie spada na jej związek. Wiele osób wraca do bujnej przeszłości muzyka i tylko czeka, aż zakochani ogłoszą rozstanie.

Pomimo tego, że jesteśmy coraz dłużej razem i ludzie już się przyzwyczaili i przestali nam to wytykać, znajdują się zawsze jakieś inne treści, które są przykre - wracanie do przeszłości, czy wytykanie błędów. Ja coraz gorzej to znoszę, a myślałam, że jestem silną psychicznie osobą - wyznała Kubicka.

W "Dzień dobry TVN" modelka wyznała, że zdecydowała się na zakończenie kariery na wybiegu, ponieważ marzy o założeniu rodziny. Dorota Wellman spytała, ile małych "baroników" chce gwiazda.

Nie wiem, z dwójkę - powiedziała po zastanowieniu.

Gwiazda dodała, że zajście w ciążę jeszcze kilka lat temu mogło być niemożliwe Kubicka cierpi na zespół policystycznych jajników. Na szczęście dzięki odpowiedniej diecie i leczeniu wraca do zdrowia.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem na świetnej drodze. Znowu mam owulację. Jestem gotowa. Moje ciało jest przygotowane, więc to tylko tak naprawdę kwestia zdecydowania się na to. Myślałam, że to będzie niemożliwe, bo takie diagnozy słyszałam, natomiast dzisiaj mam potwierdzenie. Moja insulinooporność zniknęła. Wszystko da się wyleczyć dietą, więc tutaj jest nadzieja dla wszystkich kobiet - zakończyła modelka i dodała otuchy innym kobietom.

Sandra Kubicka, Blanka LipińskaKubicka ma żal do Lipińskiej, że robi film o jej ukochanym? Odpowiedziała na komentarz

Czekacie na informacje o ciąży Sandry Kubickiej?

Więcej o: