Ewa Gawryluk leży na kanapie z Piotrem Fronczewskim. Wspomina współpracę: Paliliśmy trawkę

Ewa Gawryluk opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie. Fotografia została zrobiona na planie spektaklu, gdzie wówczas aktorce towarzyszył Piotr Fronczewski. Stwierdziła, że jej starszy kolega po fachu od tamtej pory wcale się nie zmienił.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek mówi, jak bardzo wyczerpujące są treningi Anny Lewandowskiej

Ewa Gawryluk przez ponad 20 lat związana była z Waldemarem Błaszczykiem. Pod koniec 2021 roku media obiegła informacja o rozstaniu pary. Artystka rozpoczyna teraz nowy etap w życiu i zdecydowała się na przeprowadzkę. Przy okazji porządkowania swoich rzeczy aktorka natrafiła na pamiątkową fotografię, na której towarzyszy jej Piotr Fronczewski. Zdjęciem podzieliła się na Instagramie.

'Złotopolscy'. Tak wyglądają główni aktorzy po latachZobaczcie, jak zmienili się aktorzy "Złotopolskich". To już 25 lat od premiery

Ewa Gawryluk wspomina pracę z Piotrem Fronczewskim. "Paliliśmy trawkę"

Ewa Gawryluk jest bardzo aktywna na Instagramie. Aktorka chętnie dzieli się tam prywatnymi fotografiami. Ostatnio opublikowała archiwalne zdjęcie, które zostało zrobione na próbach spektaklu, w którym występowała razem z Piotrem Fronczewskim. Artystka zdradziła, że bardzo dobrze wspomina współpracę. Przy okazji podzieliła się zaskakującym wyznaniem.

Przy okazji przeprowadzki, porządki. Fotos z ze spektaklu telewizyjnego w reżyserii Edwarda Dziewońskiego. Główna rola Piotr Fronczewski (nic się nie zmienił). Świetny spektakl, fantastyczna przygoda i lekcja dla młodej, początkującej aktorki. Niestety nie pamiętam tytułu. W tej scenie paliliśmy trawkę. Ciężka sprawa w momencie, kiedy się nie paliło na co dzień, a dużo dubli było (oczywiście to był zwykły tytoń) - napisała pod postem aktorka.
 

Maffashion i Julia WieniawaJulia Wieniawa i Maffashion jak bliźniaczki. Postawiły na różowy total look

Internauci zwrócili uwagę na wygląd aktorki. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Obłędne nogi.
Cudnaś. A pan Piotr trzyma ręce na pani nogach do nieba.
Piękne nogi - zachwycali się fani.

Jak Wam się podoba Ewa Gawryluk na archiwalnej fotografii? Bardzo się zmieniła?

Więcej o: