Tatiana Okupnik wróciła do Polski. Lśni. Dosłownie! Buty? Mało która kobieta wybrałaby takie połączenie

Tatiana Okupnik zawitała niedawno do Polski i pojawiła się na nagraniach programu "Mask Singer". Jak poradziła sobie w roli detektywki? Dowiemy się już wieczorem, tymczasem nie możemy oprzeć się wrażeniu, że jest jak wino. Wyglądała zjawiskowo!

Więcej stylizacji gwiazd zobaczysz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Pierwsza edycja polskiego "Mask Singer" powoli dobiega końca. Już za dwa tygodnie dowiemy się, kto wygra show, tymczasem 30 kwietnia wieczorem będziemy mieli okazję, by znów podziwiać wokalne zdolności gwiazd przebranych za: Bociana, Koguta, Deszcz oraz Słońce. Do grona krytykowanych stale detektywów dołączy tym razem Tatiana Okupnik.

ZOBACZ TEŻJulia Kamińska pyta o "Mask Singer". Fani się wściekli! Padły obelgi. Zareagowała

Wierzymy, że jej komentarze będą zdecydowanie mniej żenujące, tymczasem warto skupić się na stylizacji wokalistki. Macierzyństwo jej służy!

Zobacz wideo "Mask Singer" - kim jest Bocian? Mamy trop!

Tatiana Okupnik wróciła do Polski. Lśni. Dosłownie! Buty? Mało która kobieta wybrałaby takie połączenie

Kilka lat temu Tatiana Okupnik podjęła bardzo ważną decyzję - postanowiła wyprowadzić się z Polski i zamieszkała z ukochanym w Stanach Zjednoczonych. Para założyła rodzinę i dziś spełnia się w roli rodziców Matyldy i Szymona. Wokalistka chyba chce jednak powoli o sobie przypomnieć. Kto wie, może nagrywa płytę? Jeśli tak, bardzo się cieszymy! Zwłaszcza że jest w świetnej formie. Długie włosy bardzo jej pasują, a w wersji upiętej świetnie współgrają z elegancką suknią, którą wokalistka przełamała glanami.

 

Tatiana Okupnik wraca z nową muzyką!

Miałam bardzo długą przerwę od śpiewania, od grania od tworzenia, od …posiadania mojej przestrzeni. Takiego miejsca w moim życiu, które jest tylko moje i które powoduje, że ładują mi się baterię, że czuję wtedy, kim jestem, że mam kontakt z samą sobą. Brakowało mi dźwięków, malowania melodiami nastroju. Droga muzyko, dziękuję, że byłaś tak cierpliwa i poczekałaś na mnie, aż będę gotowa. Pichci się, pichci! Pyr, pyr, pyr - napisała na Instagramie.

Nie możemy się doczekać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.