Agnieszka Kaczorowska otworzyła się na temat seksu. Tak szczera nigdy nie była: Jestem gotowa na wszystko

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą zgrane małżeństwo. Doczekali się dwóch córek, które chętnie pokazują w mediach społecznościowych. Aktorka w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat życia seksualnego po dwóch porodach.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie wystąpiła w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie".  Rozmawiała nie tylko o aktorskich marzeniach. Przyznała, że chciałaby się sprawdzić, wcielając się w panią lekkich obyczajów. Rozważa również rozebranie się w produkcji. Podczas rozmowy otwarcie opowiedziała o tym, jak obecność męża przy dwóch porodach wpłynęła na ich relacje w łóżku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Klan" wrócił po letniej przerwie. Pamiętacie, że Bożenkę grała inna aktorka? Tak przez lata zmienili się bohaterowie serialu

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Agnieszka Kaczorowska szczerze na temat życia seksualnego: Nie mam w sobie blokad

Agnieszka Kaczorowska w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie" opowiedziała o życiu seksualnym z Maciejem Pelą. Przyznała, że nie zauważyła, by po porodzie coś zmieniło się w ich związku. 

W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku. A przeszliśmy razem tyle - mam na myśli dwa porody - a są to sytuacje bardzo intymne. Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. (…) Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było - zaczęła.

W dalszej części rozmowy Kaczorowska wyznała, jaka jej zdaniem powinna być dobra kochanka. Dodała, że razem z mężem wystrzegają się monotonii i chętnie eksperymentują w łóżku. 

Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i za mężczyzną, podążać za chwilą. Nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość. Wprowadzamy coś nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się.

Aktorka wraz z Maciejem Pelą zbudowali związek na zaufaniu, co przekłada się na ich sprawy łóżkowe. 

Wydaje mi się, że wierność, że jestem ja i Maciek, tu się wszystko zamyka i sobie obiecaliśmy, że będzie tak do końca życia, to jest fundament związku, relacji, seksualności i bycia świetną kochanką. To jest baza, która daje zaufanie. W tym zaufaniu możesz się otworzyć na wszystko - podkreśliła aktorka.

Podcast "Jak mi dobrze w ShowBiznesie" jest prowadzony przez Marikę - autorkę profilu @jakmidobrze, przyszłą seksuolog, a także przez fotografa gwiazd Bastka. Spodziewaliście się tak intymnego wyznania ze strony Agnieszki Kaczorowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.