Paulina M造narska broni krytykowanej Katarzyny Cichopek. Dosadne s這wa

Po wywiadzie Marcina Hakiela w "Mie軼ie kobiet" na Katarzyn Cichopek spad豉 ogromna fala krytyki. Niekt鏎zy jednak staj w obronie aktorki pos康zonej o zdrad swojego m篹a. Paulina M造narska dosadnie wyrazi豉 swoje zdanie w tej sprawie na Facebooku.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

W ostatnim odcinku "Miasta kobiet" w TVN Style gościem Aleksandry Kwaśniewskiej był Marcin Hakiel. Tancerz opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek po 17 latach związku. W rozmowie zasugerował, że żona nie była mu wierna. To naprawdę rozsierdziło niektórych fanów pary. Na aktorkę spadła ogromna krytyka ze strony internautów. Początkowo Katarzyna Cichopek zdecydowała się blokować możliwość komentowania postów na Instagramie, ale później z tego zrezygnowała. Część obserwatorów stanęło w jej obronie, tłumacząc, że to są prywatne sprawy małżeństwa. Teraz w obronie hejtowanej celebrytki stanęła także Paulina Młynarska.

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Paulina Młynarska o hejcie na Katarzynę Cichopek: Ulubienica publiczności opluwana przez straż polskiego Gileadu

Paulina Młynarska opublikowała post na Facebooku, w którym jasno wyraziła, co myśli o krytyce skierowanej w stronę gwiazdy TVP. Pojawiły się wyrazy współczucia i obawy o dzieci aktorki. 

Panie Dulskie szaleją. Poczuły krew. Ulubienica publiczności opluwana przez straż polskiego Gileadu. Jaki wyrok nad Katarzyną Cichopek zadowoli żmijowy sąd plotkarski? Ogromnie współczuję Katarzynie i jej dzieciakom. Trzymaj się dziewczyno!

Dodajmy, że w mediach krążą informacje o wycieku prywatnych rozmów pomiędzy Katarzyn Cichopek, a Maciejem Kurzajewskim. Nagrania trafiły także do Marcina Hakiela. Skomentował, że to, co usłyszał było straszne i nieprzyjemne. Tancerz zaznaczył jednak, że nie chce o tym myśleć i ma zamiar teraz skupić się na sobie i dzieciach. 

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.