Anna-Maria Sieklucka zapytana o związek z Łukaszem Witt-Michałowskim. Reakcja? Osobliwa

Od czasu premiery filmu plotkuje się na temat uczucia, które miało połączyć Annę-Marię Sieklucką i Michele Morrone poza ekranem. Aktorka do niedawna była jednak w związku z reżyserem Łukaszem Witt-Michałowskim. Zapytana o to, jak wygląda ich relacja, odpowiedziała jednak dość tajemniczo.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W środę na platformie Netflix pojawiła się ekranizacja drugiej części erotycznej opowieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Dzień wcześniej w Warszawie odbyła się premiera, w której wzięli udział aktorzy, osoby związane z produkcją oraz celebryci.

Od tego czasu wciąż pojawiają się pytania na temat natury relacji odtwórców głównych ról, Anny-Marii Siekluckiej i Michele Morrone. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że dotychczas uważano, że aktorka pozostaje w związku z reżyserem Łukaszem Witt-Michałowskim. Zapytana o to odpowiedziała w niejednoznaczny sposób.

Zobacz wideo Natasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

Anna-Maria Sieklucka została zapytana o swój związek z reżyserem. Odpowiedź trudno uznać za konkretną

Promocja filmu "365 dni: Ten dzień" ruszyła pełną gębą. Choć jakość estetyczna i merytoryczna produkcji pozostaje raczej dyskusyjna, wiele uwagi skoncentrowało się wokół aktorów, wcielających się w rolę laury i Massimo. Na premierze Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone wręcz nie mogli oderwać od siebie rąk i zdawali się czuć więcej niż dobrze w swoim towarzystwie, co podsyciło plotki, jakoby tę dwójkę łączyło coś również poza planem. 

Anna-Maria Sieklucka była także gościem w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała w nim o tym, jak ważna jest umiejętność nawiązania przyjacielskich relacji wśród osób zaangażowanych w produkcję. Zapewniła także, że to esencją zawodu aktora jest umiejętność oddzielenia własnego życia od historii odgrywanych postaci:

Jesteśmy ludźmi, ale po to wybraliśmy sobie ten zawód, żeby potrafić wejść w rolę i się od tej roli odcinać. Jeszcze przede mną, daj mi losie tę przyjemność, żebym mogła to sprawdzić, że potrafię, ale najważniejsze jest to, żeby z partnerem, z którym grasz między sobą, stworzyć relację, która jest bezpieczna i przyjacielska.

Anna Maria Sieklucka, Michele MorooneAnna Maria Sieklucka, Michele Moroone KAPiF.pl / KAPiF.pl

Prowadzący zapytał również o to, czy podoba jej się Michele Morrone, na co bez wahania przytaknęła:

 Oczywiście, że mi się podoba jako mężczyzna. Kłamałabym, jakbym powiedziała, że nie.

Co do tego trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, patrząc na zdjęcia z wtorkowego wydarzenia, na którym Sieklucka i Morrone nie odstępowali się na krok. Szkopuł w tym, że dotychczas wydawało się, że aktorka pozostaje w związku z aktorem i reżyserem teatralnym Łukaszem Witt-Michałowskim. Na pytanie o to, czy nadal są razem, konsekwentnie odpowiadała jednym słowem:

 
Pomidor.

Jak sądzicie, który z panów zdobył serce aktorki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.