Anna Maria Sieklucka miała dwie kreacje na premierze. Magdalena Lamparska też. I w tej zdecydowanie lepiej

Za nami premiera kontynuacji hitu Blanki Lipińskiej "365 dni: Ten dzień". Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć autorki i obsady. Magdalena Lamparska przebrała się podczas imprezy. Miała na sobie bowiem damski garnitur, jednak o zupełnie innym kroju. Co za nogi.

Więcej o stylizacjach gwiazd z czerwonego dywanu przeczytasz na Gazeta.pl

Premiera filmu "365 dni: Ten dzień" odbyła się 26 kwietnia w jednym z warszawskich hoteli. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć plejady polskich gwiazd. Anna Maria Sieklucka, która wciela się w rolę Laury, zaprezentowała się w odważnej i dość ekstrawaganckiej sukience z głębokim dekoltem. Później się przebrała, a w ślad za nią poszła Magdalena Lamparska. Czarny garnitur zmieniła na coś w żywszym kolorze. Stylizacja podkreśliła jej długie nogi. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił. Od modowych wpadek do inspirujących stylizacji

Zobacz wideo Blanka Lipińska uniosła się na planie filmu! „Odpaliłam się jak pochodnia"

Magdalena Lamparska przebrała się na premierze filmu Lipińskiej. Druga kreacja lepsza

Premierę filmu "365 dni: Ten dzień" zdominowały gwiazdy ubrane w damskie garnitury. Jest to jeden z trenów w tym sezonie. Magdalena Lamparska na początku imprezy pozowała na czerwonym dywanie w czarnym garniturze. Spod marynarki wystawała ciemna bielizna, a kropką nad "i" była kopertówka od YSL i pasujące kolorystycznie szpilki. W tej stylizacji aktorka wyglądała bardzo poprawnie, ale później postanowiła się przebrać. Jej drugi zestaw to był strzał w dziesiątkę. 

Na Instagramie Lamparskiej pojawiło się nowe zdjęcie z czerwonego dywanu, na którym zapozowała w towarzystwie Siekluckiej. Filmowa Laura ciemną sukienkę zmieniła na białą obcisłą kreację, którą zestawiła z masywnymi butami. Lamparska wyjątkowo upodobała sobie damskie garnitury, które są ponadczasowe i nie wymagają za dużych kombinacji. Różową, odrobinę za dużą marynarkę aktorka zestawiła z pastelową górą i mini spódniczką, która podkreśliła jej nogi. W oczy rzucają się również bogato zdobione szpilki. 

Siła kobiet - podpisała zdjęcie aktorka.
 

W komentarzach fani nie zawiedli i zasypali obie aktorki komplementami: 

Magda wow! Klasa.
Jesteście takie piękne.
Oszałamiacie wyglądem - czytamy.

Aneta Kręglicka szczerze o tym, skąd bierze siłę w życiu. Odpowiedziała na ironiczną zaczepkęAneta Kręglicka szczerze o tym, skąd bierze siłę. Odpowiedziała na zaczepkę

A wam która ze stylizacji Magdaleny Lamparskiej bardziej przypadła do gustu? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: