Garnitury zdominowały premierę "365 dni: Ten dzień". Pieczonka wyglądała obłędnie, ale Bieniuk nudno. Spójrzcie na buty El Dursi

Od 27 kwietnia widzowie na Netfliksie mogą zobaczyć kontynuację przygód Laury i Massima, czyli film "365 dni: Ten dzień". Na warszawskiej premierze ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej pojawiło się sporo gwiazd. Magdalena Pieczonka, Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk zdecydowały się na ten event ubrać garnitur. Kto obronił swoją stylizację?

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Ekskluzywna premiera filmu "365 dni: Ten dzień" odbyła się w jednym z warszawskich hoteli. Na wydarzeniu pojawiła się obsada i twórcy produkcji Netfliksa. Na ściance pozowały także zaproszone gwiazdy. Niektóre z nich postawiły tego wieczora na garnitur o modnym kroju. Sprawdźmy, kto zaprezentował się najlepiej. 

Spektakularna stylizacja Magdaleny Pieczonki. Klaudia El Dursi mogła po prostu ubrać marynarkę i wybrać inny top

Magdalena Pieczonka postawiła na subtelny i zmysłowy look. Makijażystka wybrała satynowy, mocno oversizowy garnitur, który uzupełniła crop topem z tej samej tkaniny. Jasny odcień błękitu pięknie kontrastował ze śniadą karnacją celebrytki. Całość dopełniła niewielka, elegancka torebka i klasyczne szpilki. Trzeba przyznać, że Magdalena Pieczonka prezentowała się fenomenalnie, a jej stylizacja dorównywała największym światowym gwiazdom.

Magdalena PieczonkaMagdalena Pieczonka Fot. KAPiF

Klaudia El Dursi także postawiła na garnitur tego wieczoru. Ostateczny efekt nie był jednak tak spektakularny, jak u Magdaleny Pieczonki. Krótki top przypominał stanik, a narzucona na ramiona marynarka sprawiała, że całość była zbyt roznegliżowana. Celebrytka wyglądała tak, jakby po prostu nie zdążyła się ubrać. Plusem jest tu jedynie modny fason spodni, który optycznie wydłużył nogi oraz mocno nasycony kolor garnituru, podkreślający orientalną urodę Klaudii. 

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Fot. KAPiF

Na garnitur zdecydowała się także Oliwia Bieniuk, ale nie była to udana stylizacja. Totalnie nie zagrały tu proporcje. Spodnie optycznie skróciły nogi, a niewłaściwa forma topu tylko dodała ciężkości. Na plus można tu wyróżnić oversizową marynarkę i klasyczne szpilki. Generalnie jednak miało być stylowo, a wyszło tandetnie. Dobrze byłoby w tym przypadku zamienić top na gorset i dodać nogawkom kilka centymetrów. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.