"Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania". Premiera już wkrótce. Dzięki produkcji poznamy nowe fakty z życia gwiazdy

Już 27 kwietnia polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć film dokumentalny o Marilyn Monroe. Twórcy zapowiadają ujawnienie nieznanych dotąd nagrań.

Więcej na ten temat przeczytasz na portu Gazeta.pl

Postać Marilyn Monroe już od kilkudziesięciu lat wzbudza niesłabnące zainteresowanie. Gwiazda odeszła w tajemniczych okolicznościach 50 lat temu, a wokół jej śmierci narosły niezliczone ilości teorii spiskowych. Pół wieku po tych wydarzeniach, historię życia hollywoodzkiej aktorki zdecydował się opowiedzieć Netfliks. Film „Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania" wkrótce trafi na nasze ekrany.

Zobacz wideo "Poskromienie złośnicy" - zwiastun polskiej produkcji do oglądania na Netfliksie

"Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania". O czym będzie opowiadał film?

Niedawno na portalu pojawił się zwiastun dokumentu o Marilyn Monroe. Z fragmentów dowiadujemy się, że narracja będzie krążyła wokół tematu śmierci gwiazdy. Twórcy filmu zdobyli niepublikowane dotąd nagrania z udziałem artystki, porozmawiali również z osobami, które przez wiele lat próbowały rozwikłać zagadkę tajemniczego odejścia legendy kina.

 
Tragiczna śmierć Marilyn Monroe od dziesiątek lat stanowi pożywkę dla plotek i teorii spiskowych, które często przyćmiewają spryt i talent artystki. W dokumencie wykorzystano niepublikowane wcześniej wywiady z bliskimi znajomymi filmowej ikony, by odtworzyć jej ostatnie tygodnie, dni i godziny życia. Pozwala to spojrzeć z nowej perspektywy na ostatnią noc wytwornego i skomplikowanego życia Marilyn - czytamy w zapowiedziach.

"Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania". Kiedy premiera?

Dokument polscy widzowie na Netfliksie będą mogli oglądać od 27 kwietnia. Za produkcję odpowiada Emmy Cooper i Chris Smith, który wcześniej pracował przy głośnej serii "Zaginięcie Madeleine McCann".

Zamierzacie oglądać najnowszy dokument o Marilyn Monroe?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.