Premiera filmu "365 dni: Ten dzień". Zmysłowa Sieklucka, rockowy Morrone. Blanka Lipińska nie przyszła sama

Z okazji wejścia na platformę Netflix drugiej części ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej "365 dni: Ten dzień", w warszawskim hotelu odbyła się uroczysta premiera. Pojawiło się na niej sporo znanych osobistości, które chętnie pozowały fotoreporterom na ściankach.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W środę, 27 kwietnia, na platformie Netflix zadebiutuje druga część ekranizacji erotycznej trylogii Blanki Lipińskiej "365 dni: Ten dzień". We wtorek, w jednym z warszawskich hoteli, odbyła się premiera dla osób ze świata show-biznesu. Choć wydarzenie nie było dostępne dla fanów, za pośrednictwem mediów społecznościowych Blanka Lipińska podała link, dzięki któremu można było je oglądać online. Wedle oczekiwań, na ściance pojawiło się mnóstwo mniej lub bardziej znanych twarzy, w tym z obsady filmu. Sprawdźcie, jak się prezentowali.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o "365 dni" na Netflixie

"365 dni: ten dzień". Premiera drugiej części ekranizacji książki Blanki Lipińskiej. Na ściance tłum celebrytów

Na oficjalnej premierze nie mogło oczywiście zabraknąć autorki bestsellerowej książki, na podstawie której stworzono ekranizację. Blanka Lipińska zaprezentowała się w długiej, eleganckiej czarnej sukni z długimi rękawami i zdobieniami na ramionach. Towarzyszyli jej rodzice, Grzegorz i Małgorzata Lipińscy. Mama Blanki wybrała na tę okazję efektowny biały garnitur z bardzo długimi nogawkami i piórami po prawej  stronie marynarki.

Blanka Lipińska z rodzicamiBlanka Lipińska z rodzicami KAPiF.pl / KAPiF.pl

Blanka LipińskaBlanka Lipińska NETFLIX

Na ściance pojawili się również aktorzy występujący w produkcji. Odtwórca roli Massimo, Michele Morrone, zdecydował się na rockową stylizację w postaci czarnych spodni i koszulki bez rękawów z bordowym nadrukiem.

Michele MorroneMichele Morrone KAPiF.pl / KAPiF.pl

Anna-Maria Sieklucka wcielająca się w rolę Laury, zaprezentowała się w odważnej i dość ekstrawaganckiej sukience z głębokim dekoltem, rozcięciem na udzie i siateczką. Uwagę zwracały też usta pomalowane szminką na krwistoczerwony kolor.  

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na premierze pojawiła się także Karolina Pisarek w jasnoróżowej mini z piórek i białym żakiecie, a także Ewa Kasprzyk w eleganckiej sukience w kolorze butelkowej zieleni. 

Karolina PisarekKarolina Pisarek KAPiF.pl / KAPiF.pl

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk KAPiF.pl / KAPiF.pl

Wśród zgromadzonych pań bez wątpienia królowały damskie garnitury w rozmaitych odsłonach. Zaprezentowały je między innymi: Klaudia El Dursi, Magdalena Lamparska, Ada Fijał i Oliwia Bieniuk.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi KAPiF.pl / KAPiF.pl

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk KAPiF.pl / KAPiF.pl

Ada FijałAda Fijał KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.