Donald Trump wie, co będzie powodem rozpadu związku Meghan Markle. "Kiedy Harry się zorientuje..."

Gdy na kanale TalkTV pojawił się wywiad Piersa Morgana z Donaldem Trumpem, nieuniknione wydawało się poruszenie wątku Meghan Markle. Zarówno dziennikarz, jak i biznesmen, nie ukrywają, że nie pałają do niej sympatią i uważają, że zrujnuje księcia Harry'ego. Szczególnie Trump nie szczędził gorzkich słów pod adresem Markle.

Więcej o doniesieniach na temat członków brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Donald Trump podczas jednego z zeszłorocznych wywiadów przyznał, że ma ochotę wypowiedzieć się na temat Meghan Markle, ale ostatecznie zrezygnował, bo "nie chciał skończyć jak Pierce Morgan". Ten zarzucił jej kłamstwo i został ostro skrytykowany przez opinie publiczną. Teraz panowie postanowili spotkać się i - choć to wypowiedzi Trumpa zdominowały rozmowę - krytycznie wypowiadali się na temat żony księcia Harry'ego. Tym razem były prezydent Stanów Zjednoczonych nie gryzł się w język. 

Zobacz wideo Donald Trump czy Andrzej Duda? Odpowiada Karolina Pisarek

Donald Trump o Meghan Markle i księciu Harrym: Zastanawiam się, kiedy to się skończy 

Donald Trump, który w zeszłym roku przyznał, że "nie jest fanem Meghan Markle", tym razem spekulował, kiedy zakończy się jej związek z księciem Harrym. Dla niego to oczywiste, że to ona tam dowodzi i że mąż jest przez nią gnębiony i "wodzony za nos".

Chcę wiedzieć, co się stanie, kiedy Harry zorientuje się, że ma dosyć bycia kierowanym. A może, kiedy zdecyduje, że lubi innego faceta bardziej. Chcę wiedzieć, co się stanie i kiedy to się skończy, Harry wygląda na sponiewieranego. Nigdy nie byłem tego bardziej pewny.

Były prezydent - podbierając się swoimi umiejętnościami analitycznymi - jest przekonany, że Harry pożałuje decyzji o opuszczeniu pałacu. Uważa, że w takiej sytuacji królowa Elżbieta nie powinna go przyjąć ponownie. 

Królowa zapewne stwierdziła, że Harry tak zdecydował, ok, jego wybór, ale nie zgadzam się z nią. To jest tak, że on nie ma już tytułów i nie powinien wracać. Mówiła o tym wiele razy, że ma ogromną lojalność w stosunku do kraju. Myślę, że Harry tego nie szanował - wyjawił Trump.

Zgadzacie się z jego teorią? 

Zobacz też: Znany dziennikarz atakuje Harry'ego i Meghan. "Kim oni, k***a, myślą, że są?". Nie oszczędza zwłaszcza "księżnej". "Chcą być nowymi Kardashianami"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.