Agnieszka Kaczorowska czeka na aktorskie wyzwanie: Marzę, żeby zagrać zdzirę

Kto by się spodziewał, że aktorka podzieli się z fanami tak odważnym wyznaniem. Agnieszka Kaczorowska opowiedziała w podcaście "Jak mi dobrze w show-biznesie" o swoim wielkim aktorskim marzeniu. Powiedziała także, czy jest w stanie rozebrać się przed kamerą.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Agnieszka Kaczorowska przez lata dała się poznać widzom jako Bożenka w serialu "Klan". Okazuje się, że lata grania w jednej produkcji mogły spowodować, że aktorka jest spragniona nowych wyzwań zawodowych. W nowym podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie" opowiedziała o wielkim aktorskim marzeniu. Celebrytka dodała także, że jest w stanie się rozebrać w filmie, ale tylko pod pewnymi warunkami.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska trenuje z córką na rękach. Ale ma siłę!

Joanna Krupa, Marina Łuczenko-SzczęsnaJanachowska kupiła identyczny wózek, co księżna Kate. Te dzieci wożą się drogimi brykami

Agnieszka Kaczorowska jest głodna nowych projektów aktorskich. Opowiedziała o swoim wielkim marzeniu

Aktorka nie ukrywa, że przez lata pracy w zawodzie zdobyła spore doświadczenie, które jej zdaniem pozwala na wzięcie udziału w ciekawych produkcjach filmowych i teatralnych. W podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie", w którym gwiazdy poruszają tematy związane z szeroko rozumianą seksualnością człowieka, opowiedziała o tym, że marzy o wcieleniu się w charakterną postać, na przykład w panią lekkich obyczajów.

Tak, chciałabym zagrać zdzirę, oczywiście, że tak. To jest wyzwanie aktorskie i osobowościowe. To było przez długi czas moim marzeniem, żeby zagrać złą osobę, czarny charakter. To byłoby mega, nie miałabym z tym żadnego problemu. Ja byłam na wielu warsztatach aktorskich, gdzie podejmowałam różne role. O tym nie jest w mediach głośno - podkreśliła Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka postanowiła też podzielić się zdaniem na temat nagości w filmie. Agnieszka Kaczorowska może się rozebrać w produkcji, ale tylko pod pewnymi warunkami.

Odważne sceny i nagość? Wiele zależy. Nie ma co uogólniać. Zależy od tego, ile by było widać, kto by reżyserował, bo widziałam polskie filmy, gdzie sceny erotyczne są po prostu złe. Na wysokim poziomie wszystko można zrobić pięknie.

Podcast "Jak mi dobrze w ShowBiznesie" jest prowadzony przez Marikę - autorkę profilu @jakmidobrze, przyszłą Panią seksuolog, oraz fotografa gwiazd Bastka. Spodziewaliście się takiego wyznania? 

Więcej o: