Tamara Arciuch urodziła syna 23 lata temu. Krzysztof grał z mamą w "Niani", ale postawił na inną pasję

Choć Tamara Arciuch od lat tworzy szczęśliwy związek z Bartłomiejem Kasprzykowskim, od 1997 do 2011 roku była żoną aktora i reżysera Bernarda Szyca. Ze związku mają syna, który dziś ma 23 lata i ogromną pasję. Czasem pojawia się na Instagramie swojej mamy.

Więcej o dzieciach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na Gazeta.pl

23-letni syn Tamary Arciuch stroni od mediów. Działa w rozgłośniach radiowych, ale nie wykorzystuje popularności sławnej mamy, by się wybić. Robi swoje, opowiada o muzyce i ją tworzy. Warto przypomnieć, że kilkanaście lat temu miał szansę iść w ślady Arciuch, bo zagrał w dwóch produkcjach. 

Zobacz wideo Tajemnicza córka Putina. Jak dziennikarze wpadli na jej ślad? Co o niej wiadomo?

Syn Tamary Arciuch ma już 23 lata

Najstarsze dziecko Tamary Arciuch próbowało swoich sił w aktorstwie, pojawiając się między innymi w filmie "Długi weekend". Zagrało też gościnnie w jednym z odcinków serialu "Niania", w obsadzie którego była jego mama. To jednak nie zachęciło go, aby wybrać karierę w show-biznesie.

 

Obecnie Krzysztof Szyc pracuje w internetowej stacji Aktywne Radio i prowadzi audycję "Smells Like Toxic". Specjalizuje się w muzyce z lat 80. i 90. Przeprowadza również wywiady z muzykami. Zdarza mu się także pisać recenzje. Śmiało można powiedzieć, że jego życie kręci się wokół muzyki. Oprócz tego jest perkusistą w zespole MopS. Aktorka na Instagramie pisała o nim tak:

Zostałam mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak, nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego, synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś - napisała w zeszłym roku aktorka na Instagramie.

Zdjęcia na Instagramie sugerują, że chłopak ma dobry kontakt z dwójką przybranego rodzeństwa i ich tatą, Bartłomiejem Kasprzykowskim.

 
 

Ostatnio Krzysztof gościł na świętach wielkanocnych pary. 

 

Więcej zdjęć syna Arciuch znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Tamara Arciuch pokazała córkę. Ale urosła! Te blond fale skądś już znamy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.