Anna Wendzikowska chwali się nową fryzurą i zapowiada zmiany. "New hair = new life". Pasuje jej?

Anna Wendzikowska postanowiła przejść małą metamorfozę i wybrała się do fryzjera. Miała dla fanów pewną wiadomość.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>>>

Anna Wendzikowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek TVN. Miała okazję przeprowadzać wywiady nie tylko z polskimi, ale i największymi zagranicznymi gwiazdami. Oprócz kariery medialnej i opieką nad dziećmi, chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Nie tylko Bruce Willis. Te gwiazdy również cierpią na afazjęNie tylko Willis. Clarke nie mogła przypomnieć sobie imienia. Oni też cierpią na afazję

Prezenterka zaczęła poniedziałkowy poranek od jogi. Od razu można było się domyślić, że relaksuje się przed ważnym wydarzeniem. Kilka godzin później aktorka poinformowała fanów, że wybiera się do fryzjera. Zdecydowała się na metamorfozę.

Anna Wendzikowska odwiedziła swój ulubiony salon i zaczęła relacjonować wizytę. Na początku nagrania pokazała się w kręconych włosach, które sięgały jej do obojczyków, a chwilę później pochwaliła się efektami. Choć zmiana nie jest duża, miała dla dziennikarki znaczenie.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska w odświeżonej fryzurze. "Nowe życie"

Gwiazda postanowiła nieco odświeżyć grzywkę i podcięła końcówki. Z opisu pod zdjęciem możemy się domyślać, że w jej życiu nadchodzą zmiany. Nowa fryzura mogła być symbolicznym otwarciem nowego rozdziału.

New hair = new life (tłumacząc: nowe włosy = nowe życie) - pochwaliła się na Instagramie Wendzikowska.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram @aniawendzikowska

Dziennikarka niezmienne pozostaje wierna brązowym włosom. Kiedyś próbowała nabrać fanów i pokazała się w różowej peruce z grzywką. Kilka miesięcy później chwaliła się, że samodzielnie pofarbowała pierwsze siwe pasemka.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska pokłada się na kanapie w TVN. Miała na sobie komplet w panterkę

Jak wam się podoba Anna Wendzikowska w nowej odsłonie? Zmiana na plus?

Więcej o: