Sylwia Bomba komentuje wywiad Marcina Hakiela na temat rozstania z Cichopek! Jasne stanowisko

Marcin Hakiel udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w "Mieście Kobiet". Opowiedział o odejściu Katarzyny Cichopek. Nieoczekiwanie wsparła go Sylwia Bomba. Dodała mu otuchy.

Bądź na bieżąco. Więcej o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niedzielny wywiad Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską w "Miaście Kobiet" rozpętał kolejną medialną burzę wokół tancerza i jego byłej partnerki. Na Katarzynę Cichopek spadła ogromna lawina krytyki po tym, jak mężczyzna zasugerował, że zostawiła go dla innego. Aktorka była zmuszona zablokować możliwość komentowania postów. Wiadomo też, że wykonała telefon do byłego partnera. Miała pretensje, ponieważ, jak wcześniej ogłosili w oświadczeniu, mieli nie komentować tej sprawy ze względu na dobro dzieci. Aktorka konsekwentnie trzyma się tego, tancerz niekoniecznie. Marcin Hakiel opublikował wpis, w którym podziękował córce byłego prezydenta za rozmowę. W sekcji komentarzy posypały się słowa wsparcia. Jeden poczyniła Sylwia Bomba.

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela: Jestem z tobą!

W lipcu 2021 roku gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" rozstała się z partnerem starszym o 14 lat. W jednym z wywiadów dodała, że walczyła o miłość, jednak między nimi pojawiły się problemy, których nie byli w stanie zażegnać. Obecnie celebrytka radzi sobie świetnie. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Samotnie wychowuje córkę Tosię, a ostatnio pochwaliła się nowym "chłopakiem", którym okazał się wymarzony samochód. Jako że sama przeszła przez trudne rozstanie z ojcem córki i wyszła z tego silniejsza, postanowiła wesprzeć Marcina Hakiela, który obecnie przechodzi przez to samo. Pod jego najnowszym zdjęciem dodała mu otuchy.

Trzymaj się, Marcin! Jestem z tobą. Doskonale wiem, przez co przechodzisz. Pamiętaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam.

Post Marcina Hakiela. Wywiad z Aleksandrą Kwaśniewską. Sylwia Bomba komentuje.Post Marcina Hakiela. Wywiad z Aleksandrą Kwaśniewską. Sylwia Bomba komentuje. Fot. @marcinhakiel

Z tego, co nam wiadomo, tych dwoje raczej nie łączy bliska znajomość. Jednak wsparcie Sylwii Bomby jest z pewnością miłe. Ponadto czyżby przy okazji celebrytka wyznała, że powodem jej rozstania z ukochanym była inna kobieta?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.