Ujawniono płeć dziecka Katarzyny Sokołowskiej!

Katarzyna Sokołowska w Wielkanoc ogłosiła, że wraz z partnerem spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz dwutygodnik ujawnia jego płeć. Wiadomo, w którym miesiącu jest jurorka "Top Model".

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Sokołowska zaskoczyła wszystkich, kiedy w Wielkanoc opublikowała zdjęcie na plaży z powiększonym brzuszkiem. Było to niemałe zaskoczenie, ponieważ jurorka "Top Model" nigdy głośno nie mówiła o tym, że pragnie zostać mamą. Ponadto w tym roku skończy 49 lat, co z punktu widzenia biologicznego komplikuje proces zachowania w ciążę. Widzowie cenili ją w programie za profesjonalizm i fachowe rady, którymi dzieliła się z uczestnikami i uczestniczkami. Reżyserka i choreografka pokazów mody rzadko dzieli się życiem prywatnym. Wiemy jedynie, że kilka tygodniu temu obchodziła piątą rocznicę związku z biznesmenem, Arturem Kozieją, którego poznała na randce w ciemno.

Zobacz wideo Zaręczyny za kulisami "Top Model"

Znamy płeć dziecka Katarzyny Sokołowskiej

Choć sama zainteresowana nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących ciąży, magazynowi "Party" udało się ustalić płeć dziecka oraz to, w którym miesiącu ciąży jest Katarzyna Sokołowska.

Jest już w szóstym miesiącu ciąży i w wakacje razem z partnerem Arturem Kozieją powitają na świecie syna - czytamy na łamach dwutygodnika.

Reżyserka pokazów, mimo że jest w zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Już wkrótce będziemy ją oglądać w kolejnej edycji "Top Model".

Przede mną kolejna edycja "Top Model" i inne życiowe oraz zawodowe wyzwania. Ściskam wszystkie kobiety, które marzą o macierzyństwie. Wszystko jest możliwe! Wiem to najlepiej – mówi "Party" Sokołowska.

Trzeba przyznać, że ciąża służy gwieździe "Top Model". Wygląda kwitnąco i jak zwykle modnie i z klasą. Sama podkreśla, że jest to cud, którym zamierza się chwalić.