Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki po wyznaniu Hakiela. Aktorka zablokowała komentarze

Marcin Hakiel zasugerował w wywiadzie, że Katarzyna Cichopek porzuciła go dla innego mężczyzny. Po tym wyznaniu na aktorkę wylała się fala krytyki.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wciąż nie opadły emocje po głośnym rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. W mediach co rusz pojawiają się wątki, które rzucają nowe światło na skomplikowane relacje byłej pary. W niedzielę w programie "Miasto kobiet" tancerz udzielił wywiadu, który jeszcze długo nie zejdzie z nagłówków. Mężczyzna powiedział, że Cichopek, będąc jeszcze z nim w związku, znalazła innego partnera. Te słowa nie spodobały się internautom, którzy nie szczędzili aktorce gorzkich słów na Instagramie. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w makijażu z czerwonymi ustami

Aneta i Robert ŻuchowscyAneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicę ślubu

Fani krytykują Katarzynę Cichopek po wyznaniu Marcina Hakiela

Początkowo była para przekonywała, że nie będzie opowiadać o powodach rozstania. Jednak w niedzielę Marcin Hakiel zdradził bardzo dużo. W rozmowie z Aleksandra Kwaśniewską wyraźnie dał do zrozumienia, że Cichopek chciała wolności, a tak naprawdę szukała miłości w ramionach innego mężczyzny.

Nie chciałbym, potocznie mówiąc prać brudów, ale najtrudniejszy moment w całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Ja jej to dałem. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Na takie coś nie można być przygotowanym.

Po tym wyznaniu na aktorkę wylała się fala krytyki. Pod najnowszymi zdjęciami gwiazdy pojawiła się masa nieprzychylnych uwag, w których internauci nie kryli oburzenia jej rzekomym romansem. Krytycznych głosów pojawiło się tak dużo, że Cichopek musiała wyłączyć możliwość komentowania postów. Presja opinii publicznej okazała się zbyt duża. 

Aktorka nie skomentowała doniesień Marcina Hakiel. Znajoma pary w rozmowie z Plotkiem stwierdziła natomiast, że nie doszło do zdrady.

Cichopek zostawiła Hakiela dla innego. Fani podejrzewają, o kogo chodziCichopek zostawiła Hakiela dla innego. Fani domyślają się, o kogo chodzi!

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: