Anna Dereszowska chwali się zdjęciem z dziećmi. Widać twarz młodszego syna. Fani zachwyceni: Cudne chłopaki

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki. Na Instagramie Anna Dereszowska zdradziła, że czyta swoim dzieciom. Przy okazji pokazała też zdjęcia synów. Aleksander bardzo już urósł!

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Anna Dereszowska to popularna polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Sporą popularność przyniosły jej role w serialach: "Złotopolscy", "Glina", "Prawo Agaty", "Przyjaciółki". Ostatnio wciela się w rolę inspektor Patrycji Madalińskiej w produkcji "Komisarz Mama". Aktorka była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym ma córkę Lenę. Z fotografem Danielem Duniakiem, z którym jest w związku, ma dwóch synów: Maksymiliana oraz Aleksandra. Gwiazda jest aktywna na swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników. Ostatnio zdradziła, że czyta swoim dzieciom. Przy okazji pokazała też zdjęcia swoich pociech. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska intensywnie trenuje z wykorzystaniem taśm TRX i piłki

Anna Dereszowska: Czytanie rozwija wyobraźnię, pokazuje nowe światy

Anna Dereszowska czyta swoim dzieciom i zachęca też do tego innych rodziców. 

Uwielbiamy ten wspólny czas nad książkami. Czytanie rozwija wyobraźnię, pokazuje nowe światy, poszerza wiedzę maluchów. Starsze już czytają same, ale wciąż przychodzą posłuchać, utulić się, kiedy czytam Aleksikowi.
 

To, co zwraca uwagę, to fakt, że na zdjęciu widać twarz najmłodszej pociechy aktorki. To wyjątkowy kadr, bo Dereszowska raczej stara się nie pokazywać wizerunku dzieci. Przypomnijmy, że już raz przypadkiem opublikowała zdjęcie, na którym widać malucha.  Post młodej mamy bardzo spodobał się jej followersom. W komentarzach pojawiły się głosy, że aktorka wygląda kwitnąco. Doceniono także jej pracę jako lektora. Przypomnijmy, że jej głos można usłyszeć także w audiobookach. 

Uwielbiam pani narrację w audiobookach. Ten głos.
Jak pięknie pani w tej fryzurze!

Nie zabrakło też komentarzy na temat synów aktorki. 

Cudne chłopaki. Jacy wsłuchani w bajkę.
Chłopaki rosną jak na drożdżach.

Przypomnijmy, że 23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, organizowany przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Aktorka wybrała więc idealny czas, by propagować czytelnictwo. Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.