Piotr Adamczyk zagrał w serialu Amazona. Gwiazdorska obsada produkcji zwiastuje hit

Piotr Adamczyk zagrał w nowym serialu Amazona, którego premiera już niedługo. Polskiego aktora możemy zobaczyć w zwiastunie, który ukazał się w sieci.

Więcej informacji na temat światowej kariery polskich gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Wiele polskich gwiazd próbowało swoich sił poza granicami kraju. Nielicznym aktorom i aktorkom udało się przebić i zabłysnąć w światowych produkcjach. O zagranicznych sukcesach możemy mówić w kontekście ról Agnieszki Grochowskiej, Pawła Deląga czy Agaty Buzek. Do tego zaszczytnego grona może dołączyć Piotr Adamczyk, który zagrał w najnowszym serialu Amazona. Plejada gwiazd, z którymi wystąpił w produkcji, robi wrażenie!

Zobacz wideo Wiele aktorskich twarzy Piotra Adamczyka już znamy. Czym nas jeszcze zaskoczy?

Piotr Adamczyk pojawi się w serialu Amazona. Światowa obsada produkcji zwiastuje hit!

Aktor wystąpił już w produkcjach m.in. Disney+ czy Apple TV+. Ostatnio dostał natomiast wyjątkową szansę sprawdzenia się w najnowszym serialu, który produkuje Amazon Prime Video. Jest to niemały powód do dumy, ponieważ aktor zagrał u boku wielkich sław Hollywood.

Platforma pokazała zwiastun nowego serialu "Night Sky" z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych występują bowiem zdobywcy Oscarów Sissy Spacek i J.K. Simmons. Serial opowiada o parze, która lata temu odkryła tajemniczą komnatę zakopaną na ich ziemi, prowadzącą do opuszczonej planety. W pewnym momencie wraz z pojawieniem się młodego mężczyzny - w tej roli Chai Hansen, wszystko się zmienia, a tajemnicza komnata pokazuje przed nimi nowy, wcześniej nieznany wymiar.

 

Polski aktor wystąpi w czterech z ośmiu epizodów serialu. Bohatera, którego gra, możemy zobaczyć w zwiastunie produkcji. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 20 maja 2022 roku. 

Jesteście ciekawi nowej roli Piotra Adamczyka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.