Prawnicy Amber Heard atakują. Ujawnili maila, w którym Johnny Depp obraża matkę swoich dzieci. "C*pa"

Trwa proces o zniesławienie, który wytoczył byłej żonie Johnny Depp. Podczas kolejnego dnia zeznań na jaw wyszedł obraźliwy mail, który aktor wysłał do Eltona Johna. Chodziło o matkę jego dzieci i byłą partnerkę, Vanessę Paradis.

Bądź na bieżąco. Więcej o procesie Depp kontra Heard przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Johnny DeppAmber Heard toczą w Wirginii proces o zniesławienie wart 50 milionów dolarów. Aktor "Piratów z Karaibów" zarzuca byłej żonie fałszywe oskarżenia i znęcanie się nad nim, co spowodowało, że znalazł się na czarnej liście w Hollywood. Heard zaprzecza i żąda od Deppa 100 milionów dolarów. Podczas kolejnego dnia transmitowanego procesu, prawnik Amber przytoczył maila wysłanego w 2013 roku przez Johnny'ego Deppa. Obraża on w nim matkę swoich dzieci, mówiąc, że nastawia ich przeciwko niemu i nowej partnerce, Amber Heard.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Johnny Depp w mailu do Eltona Johna nazywa Vanesse Paradise c*pą i twierdzi, że jego dzieci uwielbiają jego nową partnerkę

Podczas zeznania Depp przytoczył wiele sytuacji, które wskazywałyby, że to on był ofiarą przemocy domowej, zarówno psychicznej i fizycznej. Obrońcy Heard odpierają ataki. Dołączyli do dowodów mail z 2013 roku, którego autorem był Johnny Depp. Pisał on do Eltona Johna o Vanessie Paradis. Użył bardzo obraźliwych określeń. W mailu aktor stwierdził, że była partnerka nastawia ich dzieci przeciwko niemu oraz nowej ukochanej, Amber Heard, którą ponoć Lily-Rose i John Christopher mieli uwielbiać.

Moje dzieci zakochały się po uszy w Amber (mojej dziewczynie) i ta presja z moich barków zniknęła. W przeciwieństwie do prób prania im mózgów przez francuskiego wyłudzacza (ex c*py) co, jestem pewien, jest nieuchronne.

Prawnicy Amber Heard próbują podważyć wiarygodność aktora i przedstawić go jako alkoholika, narkomana i agresora. Przytaczają obciążające go wiadomości tekstowe. Najpierw ujawnili SMS-y, które Depp wysyłał do przyjaciela Paula Bettany'ego, w których pisał, że spaliłby ciało byłej żony, a następnie je zgwałci, aby się upewnić, że nie żyje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.