Historia Amber Heard i Johnny'ego Deppa to materiał na film. To dla niej zostawił matkę swoich dzieci

O Amber Heard jest ostatnio głośno. Przyczyną zainteresowania mediów nie jest jednak błyskotliwa kariera, a sądowy spór z Johnnym Deppem. Kim jest była żona aktora?

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Świat mediów żyje ostatnio sądową batalią między Johnnym Deppem a Amber Heard. Byli małżonkowie przerzucają się wzajemnymi oskarżeniami. Historia ich miłości rozpoczęła się bardzo romantycznie, teraz jednak toczą zażarty spór. Kim jest była żona gwiazdy "Piratów z Karaibów"?

Kim jest Amber Heard?

Amber Laura Heard urodziła się 22 kwietnia 1986 w Austin w Teksasie. Dorastała razem z siostrą Whitney. Była żona Johnny’ego Deppa w wieku 17 lat porzuciła naukę i przeprowadziła się do Nowego Yorku, aby rozpocząć karierę modelki. Występowała również w teledyskach. Szybko zrozumiała jednak, że jej marzeniem jest aktorstwo i przeniosła się do Los Angeles, aby rozwijać się w tym kierunku.

Amber Heard - kariera

Amber Heard zadebiutowała na szklanym ekranie w 2004 roku. Początkowo grywała niewielkie role w serialach, jednak już w 2006 roku dostała tytułową rolę w filmie "Wszyscy kochają Mandy Lane". Przełom w jej karierze nastąpił wraz z występem w filmie akcji "Po prostu walcz" z 2008 roku. Później pojawiła się jeszcze w produkcjach, takich jak "Zombieland", "Piekielna zemsta", "Dziewczyna z portretu" czy "Dziennik zakrapiany rumem", na planie którego poznała Johnny’ego Deppa. Aktorka wcieliła się także w postać Mery w serii filmów o Aquamanie.

Amber Heard - związki i życie prywatne

Amber Heard lokowała swoje uczucie przede wszystkim w kolegach z branży. Aktorka spotykała się między innymi z: Valentino Lanúsem, Markiem Wystrachem, Crispinem Gloverem, Austinem Nicholsem i Seanem Farisem. W 2010 roku wyznała, że jest biseksualna. Przez trzy lata związana była Tasyą van Ree. Jej relacja z Johnnym Deppem rozpoczęła się w 2012 roku. Trzy lata później para stanęła na ślubnym kobiercu. Małżeństwo przetrwało zaledwie rok, a byli zakochani rozstali się w atmosferze skandalu. Później aktorka przez jakiś czas romansowała z Elonem Muskiem.

W kwietniu 2021 roku Amber Heard została mamą. Jej córkę Oonagh Page urodziła surogatka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.