Jennifer Lawrence została mamą. Są jej pierwsze zdjęcia ze spaceru z dzieckiem. Dziadkowie na medal

Jennifer Lawrence dwa miesiące temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Cały czas skrzętnie chroni jego prywatności i nie pokazała ani jednego zdjęcia pociechy. Teraz paparazzi przyłapali ją na spacerze z wózkiem.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jennifer Lawrence od 2018 roku jest w związku z Cooke Maroneyem. Mężczyzna jest dyrektorem nowojorskiej galerii sztuki Gladstone. Po zaledwie roku znajomości zakochani zaręczyli się, a po kolejnych kilku miesiącach stanęli na ślubnym kobiercu. W lutym tego roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz do mediów trafiły zdjęcia całej rodziny.

Zobacz wideo Córka Katarzyny Skrzyneckiej nie chce być sławna!

Pojawiły się pierwsze zdjęcia dziecka Jennifer Lawrence

24 lutego światowe media obiegła informacja, że aktorka urodziła. Jednak Jennifer Lawrence bardzo chroni prywatność swojego dziecka. Nie pokazywała żadnych zdjęć pociechy, a nawet nie podzieliła się z fanami jego imieniem i nie zdradziła płci. Dopiero teraz pojawiły się pierwsze fotografie brzdąca. Paparazzi przyłapali Jennifer i jej męża na spacerze w Los Angeles. Parze towarzyszyli Suzi Fredericks i James Maroney - rodzice świężo upieczonego taty. Szczęśliwy dziadek pchał dziecięcy wózek, a na jednym ze zdjęć udało się uwiecznić twarz dziecka. 

Dziecko Jennifer LawrenceDziecko Jennifer Lawrence eastnews.com

Zdjęcia obiegły już media na całym świecie, jednak Jennifer Lawrence cały czas nie zdecydowała się upublicznić imienia dziecka ani jego płci. Próżno tez szukać jakichś ujęć malucha na Instagramie, bowiem jego mama nigdy nie założyła swojego profilu. Jak widzicie, aktorka bardzo ceni sobie swoją prywatność. Więcej zdjęć Jennifer Lawrence spacerującej z wózkiem znajdziecie w naszej galerii.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.