Wyciekło, jak wyglądało krótkie spotkanie księcia Harry'ego z ojcem. "Książę Karol doszedł do kresu wytrzymałości"

Książę Harry przy okazji wizyty w Wielkiej Brytanii spotkał się z ojcem, a potem udzielił wywiadu dla amerykańskiej śniadaniówki. Jego zachowanie doprowadziło księcia Karola do kresu wytrzymałości.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Książę Harry i Meghan Markle kilka dni temu gościli na zamku w Windsorze, gdzie odwiedzili królową Elżbietę II i księcia Karola. Para krótko potem udała się do Hagi, aby wziąć udział w igrzyskach Invictus Games zapoczątkowanych z inicjatywy Harry'ego.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Tajemnice Pałacu Buckingham. To nie tylko piękne wnętrza. Bankomaty i poczta do dopiero początekTajemnice Pałacu Buckingham. Bankomat i własna poczta to dopiero początek

Książę Harry tęskni za ojcem i bratem? Odpowiedział wymijająco

W rozmowie z amerykańskim programem śniadaniowym "Today" zapytany o to, czy tęskni za swoim ojcem oraz bratem, odpowiedział bardzo wymijająco. Książę Harry twierdzi, że w obecnych czasach każdy tęskni za rodziną.

Tak, myślę, że szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat większość ludzi nie tęskniła za swoimi rodzinami? Dobrze? Niemożność powrotu do domu i zobaczenia ich - próbował uniknąć jednoznacznej odpowiedzi.

Wygląda na to, że ta wypowiedź nie usatysfakcjonowała Hody Kotb, która postanowiła zapytać nieco bardziej wprost.

Ale czy tęsknisz za swoim bratem, za tatą? - dopytywała prowadząca.

Pytanie okazało się być niewygodne dla księcia Harry'ego. Wnuk królowej Elżbiety postanowił szybko zmienić temat i wyznał, że obecnie skupia się na igrzskach w Hadze.

To znaczy… w tej chwili jestem tutaj skupiony na tych gościach (dop. red. uczestnikach igrzysk) i tych rodzinach i daję im wszystko, co mogę, 120 proc., aby mieć pewność, że przeżyją przygodę życia. Na tym się tutaj skupiam.

Książę Karol prawie nie wytrzymał. Chodzi o zachowanie Harry'ego

Wiadomość szybko dotarła do rodziny królewskiej. Ekspert twierdzi, że pałac oskarża księcia Harry'ego o aroganckie zachowanie w wywiadzie telewizyjnym. Informator GB News podaje, że książę Karol jest już u kresu wytrzymałości, jeśli chodzi o syna. 

Książę Charles doszedł do kresu wytrzymałości. Nie mieli wcześniej ze sobą kontaktu i gdyby zaczął opowiadać o tym spotkaniu, byłby to koniec - podaje korespondent portalu.

Harry miał spóźnić się na spotkanie z ojcem i rozmawiać z nim tylko przez 15 minut. Członkowie rodziny królewskiej rozmawiali o problemach w ich kręgach. Poprosił ojca, aby ten nie poruszał osobistych tematów osobiście.

Wszystkie rodziny mają problemy, ale nie opowiadasz o nich sąsiadom przy pierwszym, lepszym spotkaniu - miał zapewniać książę Harry.

Książę William, książę KarolHarry wypowiedział się o królowej. Spływają opinie, że uderzył w rodzinę

W wywiadzie dla Today mąż Meghan Markle wyznał, że nie jest pewny, czy pojawi się na urodzinach królowej. Wszystko ma być uwarunkowane kwestiami bezpieczeństwa. Cieszy się, że mógł ją ponownie zobaczyć w świetnej formie i upewnić się, że otacza się dobrymi ludźmi.

Więcej o: