"The Voice of Poland". Producenci szukają nowych jurorów! Ponoć Hyży chce, ale nie chcą jego. Jedna gwiazda "nie ma szans" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jesienią rusza kolejna edycja "The Voice of Poland". Producenci są na etapie poszukiwania trenerów. Wiemy, kto może zasiąść w jury nowej odsłony programu.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Program "The Voice of Poland" to niezaprzeczalny hit TVP. Muzyczne show jest prawdziwą fabryką gwiazd. Zwycięzcą jednej z ostatnich edycji został Krystian Ochman, tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji. Jesienią w telewizyjnej dwójce zadebiutuje 13. odsłona. Wszystko wskazuje na to, że zmieni się skład jurorski talent show. Wiemy, kto może zasiąść w fotelach trenerów.

"The Voice of Poland". Wiemy, kto może zostać jurorem w nowej edycji. "Rozpruł się worek z gwiazdami"

W 12. edycji "The Voice of Poland" w fotelach jurorów zasiadali: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Sylwia Grzeszczak oraz Justyna Steczkowska, której zawodniczka wygrała program. Prawdopodobnie w jesiennej odsłonie show zobaczymy jednak inny skład jurorski. Nasz informator zdradził, kogo producenci chcieliby zobaczyć w roli trenera.

Jesienią będzie kolejna edycja programu "The Voice" i w produkcji rozpruł się worek z gwiazdami, które chętnie zasiadłyby w fotelu trenera. Chętna jest Doda, ale nie ma szans, bo kierownictwo TVP jej nie chce, a producent bierze to pod uwagę, kompletując obsadę. Zgłosił się też przez menedżment Grzegorz Hyży, który już raz u nas był gwiazdą. Ale nie jest zbyt medialny, nie wzbudza silnych emocji ani kontrowersji, dlatego szefowie woleliby zobaczyć na miejscu trenera Kubę Badacha. Kuba sprawdził się fantastycznie, jak był jurorem show "The Four. Bitwa o sławę". Dlatego będą namawiać Kubę, by przyjął propozycję. W fotelach trenerskich producent chętnie zobaczy też Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Rozmowy z nimi za chwilę się zaczną. Podobnie z Baronem i Tomsonem - zdradza w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników produkcji show.

A kogo Wy widzielibyście w fotelu trenera "The Voice"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.