Zofia Zborowska miała odrosty. Wróciła do Polski i się ich pozbyła. Piękny kolor. "Matko jedyna"

Zofia Zborowska po świętach wybrała się do fryzjera. Aktorka na Instagramie opublikowała zabawne wideo i pochwaliła się metamorfozą włosów. Jak teraz wygląda? W dalszym ciągu jest wierna blond odcieniom.

Więcej ciekawych newsów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zofia Zborowska na czas świąt wyleciała z mężem i córką do Brazylii, skąd relacjonowała swoją podróż na Instagramie. Gwiazda wypoczęła i wróciła już do Polski. Aktorka słynie z tego, że ma do siebie ogromny dystans. Nie ukrywała, że widok ogromnego odrostu na głowie zaczął ją drażnić i szybko udała się do zaprzyjaźnionego fryzjera. Efektami wizyty pochwaliła się na Instagramie. Na głowie aktorki zrobiło się o wiele jaśniej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ariana Grande ma kręcone włosy, a J.Lo nosi krótką fryzurę. Tak wyglądają prawdziwe włosy gwiazd. Możecie się zdziwić

Zobacz wideo Zofia Zborowska zdradza, ile schudła po ciąży. Wystarczyła zmiana kilku nawyków

Zofia Zborowska zmieniła fryzurę

Zofia Zborowska jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie, a jej profil obserwuje ponad 466 tys. internautów. Aktorka zaczęła dzień od przywitania się z obserwatorami i tajemniczo przyznała, że "dzisiaj jest ten dzień". Po chwili okazało się, że gwiazda znalazła czas, by o siebie zadbać i wybrała się do fryzjera. Zofia naturalnie ma ciemne włosy, ale od lat je rozjaśnia. Z tego powodu dosyć często musi odświeżać odrost. 

Na Instagramie aktorki pojawił się filmik, w którym widać, jak zmieniła się jej fryzura. Z jej głowy zniknęły żółte odcienie. Zborowska zdecydowała się na chłodny blond i ciemniejsze pasemka. Wygląda rewelacyjnie!

Matko jedyna, jak dobrze bez odrostu - napisała aktorka.
 

Jak wam się podoba Zofia Zborowska w odświeżonej fryzurze? Fani aktorki od jakiegoś czasu zwracają jej uwagę, że przypomina im Simone Ashley, która wcieliła się w rolę Kathani w drugim sezonie "Bridgertonów".

Zofia Zborowska zmieniła fryzurę. Na głowie aktorki zrobiło się o wiele jaśniejZofia Zborowska zmieniła fryzurę. Na głowie aktorki zrobiło się o wiele jaśniej Fot. Instagram/ zborowskazofia

Cristiano Ronaldo Piers MorganRonaldo płakał, opowiadając mu o ojcu. Teraz otrzymał kondolencje po śmierci syna

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: