Cristiano Ronaldo płakał, opowiadając mu o ojcu alkoholiku. Teraz otrzymał kondolencje po śmierci syna

Cristiano Ronaldo przed laty popłakał się, gdy opowiadał o swoim ojcu. Do tego chwytającego za serce momentu doszło podczas wywiadu z Piersem Morganem. Teraz dziennikarz złożył piłkarzowi wzruszające kondolencje z powodu straty dziecka.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W wieku 20 lat Cristiano Ronaldo był uważany za jednego z najlepiej zapowiadających się piłkarzy na świecie. Eksperci wróżyli mu ogromną karierę. W przypadku największych sportowych talentów pojawia się tylko niepewność, czy młody człowiek poradzi sobie z ogromną presją oczekiwań. Kluczowa staje się psychika. Gdy kariera Ronaldo nabierała rozpędu, spotkał go potężny cios - zmarł jego ojciec. Piłkarz poradził sobie z tą traumą, ale nigdy do niej nie wracał. Wyjątek zrobił w wywiadzie z Piersem Morganem, podczas którego płakał. Dzisiaj brytyjski dziennikarz złożył Portugalczykowi wzruszające kondolencje z powodu śmierci nowo narodzonego syna.

Zobacz wideo Piosenki Krzysztofa Krawczyka zostaną z nami na zawsze

Cristiano Ronaldo płakał, opowiadając mu o ojcu alkoholiku. Teraz otrzymał kondolencje po śmierci syna

Do pamiętnego wywiadu doszło w 2019 roku. Rozmowa była zrealizowana dla „Good Morning Britain". Zaczęła się zupełnie zwyczajnie - piłkarz opowiadał o ambicjach i motywacji do pracy. W pewnym momencie wywiad przybrał niespodziewany obrót. Piers Morgan zaprezentował nagranie prezentujące ojca Ronaldo, który mówił, że jest dumny ze swojego syna. Oglądając film, sportowiec nie był w stanie powstrzymać wzruszenia i zaczął płakać.

Nigdy nie widziałem tego nagrania. Usłyszeć ojca mówiącego, że jest ze mnie dumny, to wiele dla mnie znaczy. Tak naprawdę nie poznałem go w stu procentach. Nigdy nie odbyliśmy normalnej rozmowy. Zawsze było ciężko. Jest mi przykro, że nigdy nie widział mnie na szczycie, jak odbieram te wszystkie nagrody - zwierzył się piłkarz.

Ojciec piłkarza zmarł z powodu niewydolności wątroby. Jose Aveiro przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Teraz Cristiano spotkała kolejna rodzinna tragedia. W poniedziałkowy wieczór Portugalczyk poinformował fanów o śmierci nowo narodzonego syna. 

Z najgłębszym smutkiem ogłaszamy, że nasz synek nie żyje. To największy ból, jaki może odczuwać jakikolwiek rodzic. (...) Jesteśmy zdruzgotani i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz synu, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać.

Pod oświadczeniem opublikowanym na Instagramie pojawiło mnóstwo głosów wsparcia. Kondolencje postanowił złożyć również Piers Morgan, któremu w 2019 roku Portugalczyk opowiedział o tęsknocie za ojcem.

Przerażające wieści. Moje najgłębsze kondolencje dla ciebie i całej twojej rodziny.

Współczujemy piłkarzowi i przyłączamy się do szczerych kondolencji.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.