"Mask Singer". Fani już wiedzą, kim jest kot. Mają swoje typy. Zaskoczeni?

Program "Mask Singer" powoli dobiega końca, a internauci prześcigają się w komentarzach, typując, kto kryje się pod przebraniem kota. Podali dwóch znanych artystów. Trzeba przyznać, że ich propozycje są bardzo interesujące.

Więcej na temat telewizyjnych show przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

W ostatnim odcinku "Mask Singer" został zdemaskowany Qczaj, który ukrywał się pod przebraniem Prysznicu. Jurorzy nie kryli zdziwienia, kiedy trener zdjął maskę, ale fani od początku typowali właśnie sportowca - jak widać, mieli rację. Teraz postanowiliśmy się przyjrzeć, kto ich zdaniem chowa się pod strojem Kota. Trzeba przyznać, że ich propozycje są dosyć zaskakujące. 

Zobacz wideo Ważka dała czadu! Jurorzy nie mieli wątpliwości, że był to świetny występ!

"Mask Singer". Kto kryje się pod przebraniem Kota? Fani telewizyjnego show już wiedzą!

W show TVN wciąż pozostają: Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Prysznic i Słońce. Widzowie postanowili teraz bliżej przyjrzeć się prawdopodobnej tożsamości Kota. Nikt nie ma wątpliwości, że pod kostiumem może być mężczyzna o głębokim, męskim głosie, który nieraz występował na scenie i ma bogate doświadczenie artystyczne, o czym świadczą jego umiejętności aktorskie i dobry słuch muzyczny. 

 

Teraz internauci postanowili wytypować, kim jest Kot. Ostatnio na scenie wykonał utwór "Cry Just a Little Bit" Shakin' Stevensa. Fani twierdzą, że pod maską na pewno jest Marcin Miller z zespołu Boys lub aktor Michał Milowicz.

Jaka to melodiaJaka to melodia KAPiF.pl / KAPiF.pl

Gala Osobowoci i Sukcesy 2021Gala Osobowoci i Sukcesy 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Jurorzy mają za to zgoła inne typy, ponieważ obstawiają, że pod dziwnym kostiumem może być ukryty: Paweł Kukiz, Mariusz Max Kolonko, Piotr Gąsowski, Zlatan Ibrahimović lub Andrzej Sołtysik. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny typy i większość z nich jest przedstawiana w show dla zrobienia sobie dodatkowych żartów (wciąż typowani są m.in. politycy, choć na 99 proc. żaden z nich nie wziął udziału w programie). Redakcja Plotka jednak bardziej przychyla się w stronę fanów, którzy podali bardzo trafne opcje artystów, którzy mogą być Kotem. Naszym zdaniem to rzeczywiście jest Marcin Miller.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.