Marcin Hakiel pokazuje zdjęcia z Katarzyną Cichopek. Nostalgiczny opis: Wspomnienia zostaną na zawsze

Podczas gdy Katarzyna Cichopek spędza wielkanocny czas wraz z dziećmi na Malediwach, Marcin Hakiel zdecydował się na wyjazd w góry. Wszystko wskazuje na to, że tancerz w święta postanowił wrócić wspomnieniami do szczęśliwych chwil ze swojego małżeństwa.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Tegoroczne święta wielkanocne z pewnością nie należą do radosnych dla Marcina Hakiela. W marcu tancerz poinformował o rozstaniu z Katarzyną Cichopek, z którą spędził 17 lat. Obecnie jego żona przebywa na Malediwach, gdzie postanowiła celebrować wielkanocny okres wraz z dziećmi. Marcin Hakiel natomiast wyjechał w góry, ale wszystko wskazuje na to, że jego spokój zakłócają wspomnienia przeżytych chwil z Cichopek. Swoimi przemyśleniami postanowił się podzielić z obserwatorami na Instagramie. 

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

W wielkanocny czas Marcin Hakiel wraca wspomnieniami do szczęśliwych chwil ze swojego małżeństwa

Tancerz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych od momentu rozstania z żoną. W większości jego relacje mają jednak dość przygnębiający wydźwięk. Mężczyzna próbuje jakoś poukładać sobie wszystko na nowo, jednak wspomnienia wracają. W wielkanocną niedzielę opublikował fotografie z jednego z zakopiańskich hoteli. Dołożył do tego także osobisty komentarz.

Piękne miejsce, tyle wspomnień... Zaręczyny, wesele, dzieci bawiące się, przyjaciele, dziękuję.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/marcinhakiel

Na kolejnym stories Hakiel opublikował też zdjęcie ze swojego wesela. Widać na nim, jak zakochana para kroi weselny tort. Wymowny jest także hasztag pod zdjęciem. 

Wspomnienia pozostaną z nami na zawsze.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/marcinhakiel

W relacji pojawiła się także fotografia z balu sylwestrowego w 2019 roku, na którym małżeństwo także bawiło się w Zakopanem. Na zdjęciu wyglądają na bardzo szczęśliwych. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/marcinhakiel

W tym trudnym czasie pozostaje nam życzyć Marcinowi Hakielowi, żeby odnalazł spokój i pogodę ducha, a także by mógł z optymizmem spojrzeć w przyszłość i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.