Kiedy w "Top Model" ścięli jej włosy, płakała. Postanowiła interweniować. Dziś Olga Król ma nową fryzurę

Olga Król miała dość czekania, aż jej obcięte włosy odrosną. Uczestniczka "Top Model" nie ukrywała, że zmieniona przez stylistów programu fryzura źle wpływała na jej samopoczucie.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Choć "Top Model" uchodzi za furtkę do kariery w świecie modelingu, na palcach jednej ręki można policzyć uczestników programu, którzy rzeczywiście odnoszą sukcesy w tej branży. W dużym stopniu chodzi tu o show, o czym dość boleśnie przekonała się Olga Król, która brała udział w emitowanej w 2021 roku dziesiątej edycji programu. Podczas narzuconych z góry metamorfoz, które są nieodłącznym elementem "Top Model", Król bardzo mocno skrócono jej długie włosy.

Zobacz wideo Olga z "Top Model" prezentuje zmianę fryzury

Agnieszka Woźniak - StarakAgnieszka Woźniak-Starak została ikoną stylu. Nawet jej zdarzały się wpadki

"Top Model". Olga Król wróciła do poprzedniej fryzury

Początkowo Olga starała się podejść do przemiany z otwartą głową i nie rozpaczała nad nową fryzurą. Mina zrzedła jej dopiero, gdy zobaczyła się w lustrze. W obronie Król stanęli nawet widzowie programu, a wielu z nich twierdziło, że uczestniczka celowo została oszpecona. Ostatecznie Olga z ofiary "Top Model" stała się czarnym charakterem, gdy w trakcie jednego z paneli wypaliła, że jej partnerowi podczas sesji brzydko pachniało z ust... 

Finalnie Król odpadła z programu dość szybko, a fryzura pozostała. Olga przez pewien czas starała się stylizować krótkie włosy, cierpliwie czekając, aż odrosną. Ewidentnie uznała, że nie dzieje się to wystarczająco szybko, bo w mediach społecznościowych podzieliła się filmikiem, na którym prezentuje długi kucyk z doczepionych włosów.

Przedłużyłam włosy po "Top Model". Moje dobre samopoczucie - witamy ponownie - napisała na TikToku.

Kim KardashianOdrzutowiec Kardashian wygląda jak mieszkanie. Ma... dywaniki ze swoim imieniem

To nie jedyna ingerencja w wygląd, na którą Król zdecydowała się w ostatnim czasie. Uczestniczka "Top Model" poddała się zabiegowi powiększania ust, co spotkało się zresztą z ogromną krytyką jej fanów. Negatywnych wiadomości na temat zmiany Olga dostała tak dużo, że postanowiła odnieść się do nich na InstaStories.

Niczego sobie nie skrzywdziłam, niczego sobie nie oszpeciłam. Bo dopiero teraz mogę powiedzieć, że wyglądam za****ście. Usta były moim największym kompleksem i nie widzę nic złego w tym, że je sobie powiększyłam - tłumaczyła.

Niewykluczone, że już niebawem Król ponownie nas zaskoczy. Celebrytka zapowiadała na TikToku, że planuje zmianę naturalnych zębów na licówki. Olga cały czas czeka też, aż jej "prawdziwe" włosy wrócą do dawnej długości i rozważa przefarbowanie ich na blond.

TikTok Olgi KrólTikTok Olgi Król TikTok/@user92890088766

TikTok Olgi KrólTikTok Olgi Król TikTok/@user92890088766


Szykuje się największa zmiana w historii uczestników "Top Model"? Zobaczcie w galerii, jak Olga zmieniła się od czasu udziału w programie.

Więcej o: