"Mask Singer". Widzowie domyślają się, kim jest Prysznic. Ta wskazówka tylko to potwierdza! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kolejny odcinek "Mask Singer" już w sobotę, a my dotarliśmy do nowych wskazówek. Widzowie programu mają swoją teorię na to, kto kryje się pod przebraniem Prysznica. Wszystko stało się jasne?

Nowy format stacji TVN cieszy się ogromną popularnością. "Mask Singer" angażuje widza, który razem z jury stara się odgadnąć tożsamość gwiazd, kryjących się pod wymyślnymi kostiumami. Z programem pożegnali się już: Mateusz Banasiuk, Stefano Terazzino, Grzegorz Skawiński, Daria Ładocha, Dorota Gardias i Barbara Kurdej-Szatan. W najbliższym odcinku swój talent wokalny zaprezentuje osoba, która jest przebrana za Prysznic. My już mamy kolejny trop!

"Mask Singer". Widzowie domyślają się, kim jest Prysznic. Ta wskazówka tylko to potwierdza! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Na instagramowym profilu "Mask Singer" widzowie dzielą się pomysłami i spostrzeżeniami na temat występów. W komentarzach typują, że Prysznicem może być Qczaj, czyli Daniel Józek.

Qczaj i te jego ruchy.
Tak bardzo qczajowe ruchy! - piszą internauci.

Dotarliśmy do nowego tropu na temat tej tajemniczej postaci. Jedną ze wskazówek jest informacja o produktach, które sprzedaje.

Sprzedaję coś więcej niż bańki mydlane. Profesjonalne zestawy, które odżywiają ciało i umysł.
Jakieś sprzedaje odżywki - skomentowała Joanna Trzepiecińska.

Fani Qczaja z pewnością wiedzą, że ma on własną linię produktów białkowych. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? Obejrzyjcie poniżej!

Zobacz wideo Trop

Myślicie, że to rzeczywiście Qczaj?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.