Katarzyna Cichopek "ucieka z kraju". Przyłapano ją z dziećmi na lotnisku

Katarzyna Cichopek Wielkanoc spędzi poza granicami Polski. Wraz z dziećmi gwiazda wyleciała do Dubaju. Na lotnisku została przyłapana przez paparazzi, którzy zrobili jej zdjęcia.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Już za chwilę usiądziemy przy wielkanocnych stołach. Polscy celebryci chętnie chwalą się świątecznymi dekoracjami i mówią o zaproszonych gościach. Jednak nie wszyscy spędzą ten wyjątkowy czas tradycyjnie, w domu. Tymczasem Katarzyna Cichopek wraz z synem i córką wyleciała do Dubaju.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki

Katarzyna Cichopek Wielkanoc spędzi za granicą

Media sporo czasu poświęcają rozwodowi Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Ma on przebiegać w spokojniej atmosferze. Była para miała już się porozumieć w sprawie opieki nad dziećmi. Wygląda na to, że w Wielkanoc to aktorce przysługuje prawo do spędzania czasu z Adamem i Heleną. "Super Express" podał, że gwiazda wraz z pociechami oraz bratem Jackiem i jego rodziną właśnie poleciała do Dubaju. 

W poniedziałkowy wieczór Kasia Cichopek zjawiła się na warszawskim lotnisku Chopina, czyli słynnym Okęciu, razem z dziećmi. Ubrana w dres, bez grama makijażu, a do tego z ręką na temblaku, ciągnęła za sobą ciężkie walizki. Towarzyszył jej brat Jacek razem ze swoją rodziną. Całą gromadą nadali bagaże i ruszyli w kierunku Dubaju. Możliwe jednak, że tam czekała ich tylko przesiadka, a najbliższe dni spędzą w jeszcze innym, bajecznie pięknym miejscu - informuje dziennik.

Okładka 'super Express' 13.04.2022Okładka 'super Express' 13.04.2022 'Super Express'

Na wykonanych zdjęciach widać, że aktorka ma założony temblak ortopedyczny. Niedawno gwiazda przeszła operację usunięcia guzka z dłoni. Wygląda na to, że ręka nadal nie odzyskała pełnej sprawności. Dodajmy, że Katarzyna Cichopek już wcześniej w rozmowie z portalem Jastrząb Post mówiła, że Wielkanoc spędzi poza granicami Polski.

Mam taką małą tradycję, że zawsze w święta Wielkanocne wyjeżdżam. Rozpoczęłam tę tradycję na studiach i nadal mam zamiar ją pielęgnować, pokazywać tym samym moim dzieciom świat.

Teraz zastanawiamy się, z kim Wielkanoc spędzi Marcin Hakiel? Pierwsze święta z dala od dzieci mogą być dla niego wyjątkowo trudnym przeżyciem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.