Marcin Hakiel powoli godzi się z rozstaniem. Opublikował nowe zdjęcie, ale to opis mówi wszystko

Obserwując media społeczenościowie Marcina Hakiela, nie trudno zauważyć, że tancerz mocno przeżywa rozwód z Katarzyną Cichopek. Zdjęcie z refleksyjnym podpisem, które znalazło się na jego Instagramie, świadczy jednak o tym, że zaczyna powoli godzić się z sytuacją.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Ze względu na zawirowania w życiu osobistym, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Rozwód pary, która spędziła ze sobą 17 lat i dorobiła się dwójki dzieci, spotkał się z szerokim odzewem ze strony ich fanów. Nic dziwnego, że każda wzmianka na temat sytuacji ze strony tancerza lub prezenterki wzbudza wiele emocji. Tych dostarczył znowu ojciec Adama i Helenki, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z wymownym podpisem.

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

Marcin Hakiel przygotowuje się do świąt. Przy okazji rozmyśla o przyszłości

Wraz z decyzją o rozwodzie z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel zdecydowanie zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie o wiele częściej pojawiają się zdjęcia z treningów, relacje chwil spędzanych wraz z dziećmi, ujęcia z zajęć w jego szkole tańca, czy też selfie, na których prezentuje metamorfozy.

Marcin Hakiel. Katarzyna CichopekMarcin Hakiel pierwszy raz emocjonalnie o rozwodzie. "Mocno dotyka nasze dzieci"

Oprócz publikowanych zdjęć i nagrań regularnie aktualizuje także relacje, w których możemy zobaczyć, czym tancerz zajmuje się na co dzień. Na jednej z nich widzimy dekorację wielkanocną w białej doniczce o kształcie skorupki jajka przyozdobionej motylem i drewnianym zajączkiem. Posadzona w środku rzeżucha zdaje się nie być w najlepszym stanie, do czego Marcin Hakiel odniósł się w dwuznacznym podpisie:

Jeszcze podlewam. Chociaż wiem, że wszystko się kiedyś kończy, aby zacząć mogło się nowe...

Relacja Marcina HakielaRelacja Marcina Hakiela Instagram @marcinhakiel

Słowa tancerza wydają się nie tylko opisem stanu rośliny, ale także komentarzem, co do sytuacji z Katarzyną Cichopek.

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielHakiel bije się z myślami, a Cichopek dodaje kolorowe zdjęcie. Opis? Bardzo wymowny

Zaczyna godzić się z rozstaniem?

Więcej o: