Kim Kardashian chce zablokować kolejną sekstaśmę. Ma armię prawników. "Sytuacja powtórzy się po jej trupie"

Kim Kardashian przygotowuje się do sądowej batalii z byłym partnerem. Raper Ray J. planuje ponoć upublicznić kolejną sekstaśmę celebrytki. Ta na prawników miała już wydać setki tysięcy dolarów.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niedawno Kim Kardashian opowiadała, jak jest szczęśliwa u boku nowego partnera Pete'a Davidsona. Gwiazda pojawiła się z nim na imprezie w Los Angeles, a z jej twarzy nie znikał uśmiech. Niestety, ta rajska sielanka może już wkrótce zostać zaburzona. Były partner Kim grozi jej, że opublikuje sekstaśmę sprzed lat. 

Zobacz wideo Kim Kardashia jedzie na Met Galę

Kim Kardashian martwi się, że kolejna sekstaśma z jej udziałem zostanie opublikowana

Złośliwi mówią, że Kim zrobiła karierę dzięki sekstaśmie, którą w 2007 roku upublicznił jej były partner, raper Ray J. Celebrytka próbowała wtedy zatrzymać rozpowszechnianie filmu, w końcu jednak nie wstąpiła na drogę sądową i za kwotę pięciu milionów dolarów zrzekła się praw do nagrania. Od tamtego momentu minęło wiele lat. Kim stała się gwiazdą odnoszącą gigantyczne sukcesy i zyskała globalną rozpoznawalność. Chociaż wiele w jej życiu się zmieniło, to wygląda na to, że znów będzie musiała zmierzyć z demonami przeszłości. Ray J. chce udostępnić kolejną sekstaśmę z czasów, gdy z Kim tworzył parę. Coś się jednak zmieniło. Jak podaje "The Sun", tym razem celebrytka ma być zdeterminowana, by nie dopuścić do upublicznienia nagrania.

Powiedziała prawnikom, że sytuacja może się powtórzyć tylko po jej trupie - mówi informator gazety.

Jak podaje brytyjski dziennik, gwiazda wydała już setki tysięcy dolarów na prawników, którzy mają zatrzymać jej byłego partnera.  

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.