Marcin Hakiel pierwszy raz emocjonalnie o rozwodzie. "Mocno dotyka nasze dzieci"

Marcin Hakiel dotąd o rozstaniu z Katarzyną Cichopek pisał jedynie w mediach społecznościowych. Teraz udzielił komentarza tabloidowi. Opowiedział o dzieciach.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w marcu ogłosili, że rozstają się po 17 wspólnie spędzonych latach. Pozew rozwodowy trafił już do sądu. Jak donosi "Super Express" dokumenty miał złożyć tancerz. Cichopek nabrała wody w usta, za to Hakiel chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak radzi sobie z rozstaniem. Teraz udzielił komentarza "Faktowi".

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Marcin Hakiel o rozstaniu z Cichopek. "Mocno dotyka nasze dzieci"

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel nie piorą brudów publicznie. Żadne z nich nie mówi o tym, dlaczego zdecydowali się na rozwód. Nie przerzucają się też winą. Wprost przeciwnie - oboje chcą szybko sfinalizować rozwód. Hakiel zgadza się więc podobno na wszystkie warunki. Nie chce też rozwodu z orzekaniem o winie. Wszystko to w trosce o dzieci. To właśnie o nich mówił w rozmowie z tabloidem. Tancerz przyznał, że Helena i Adam bardzo przeżywają rozstanie rodziców. 

Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich dobrze i spokoju- powiedział w rozmowie z "Faktem".

Marcin Hakiel z dziećmiMarcin Hakiel z dziećmi Instagram @marcinhakiel

Przypomnijmy, że Hakiel i Cichopek podobno podzielili się opieką nad dziećmi. Mieli ustalić, że tydzień dzieci będą spędzać z mamą, kolejny zaś z tatą. Jak widać, osoby medialne mogą rozstać się z klasą, bez awantury. 

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.