Klaudia El Dursi zaczynała w show-biznesie jako dziecko. Pamiętacie "Mini Playback Show"? Tak wtedy wyglądała

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Wiedzieliście, że występowała w popularnym show dla najmłodszych? Tak wyglądała jako dziecko.

Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Klaudia El Dursi zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki udziałowi w popularnym programie "Top model". Mimo że nie wygrała edycji, została zauważona przez producentów TVN. Krótko po emisji formatu zaproponowano jej rolę prowadzącej nowego hitu stacji "Hotel Paradise". Od pięciu sezonów El Dursi sprawdza się w roli gospodyni show. Mało kto wie, że udział w "Top model" nie był jej "pierwszym razem" w telewizji. Jako dziecko występowała bowiem w  "Mini Playback Show".

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Występowała w popularnym show

Prowadząca "Hotel Paradise" nie tylko zadebiutowała w "Mini Playback Show", ale także go wygrała. O co chodziło w programie emitowanym w TVN w latach 1997-1999? Dzieci przebierały się za ulubionych piosenkarzy i wykonywały ich piosenki, śpiewając z playbacku. Klaudia El Dursi pochwaliła się zdjęciem z pucharem i bukietem kwiatów z finałowego odcinka.

Klaudia el Dursi w 'Mini Playback Show'Klaudia el Dursi w 'Mini Playback Show' Fot. @klaudia_el_dursi

Podczas przeglądania galerii na telefonie odkryła także wiele fotografii ze swojego dzieciństwa. Czas spędzony w Libii, skąd pochodzi jej ojciec, pierwsze urodziny, zdjęcia z mamą i pradziadkiem. Oglądając siebie na starych fotografiach, przyznała z rozbrajającą szczerością:

Głupie miny zostały mi do dziś.

Klaudia el Dursi w dzieciństwieKlaudia el Dursi w dzieciństwie Fot. @klaudia_el_dursi

Na innym zdjęciu zauważyła ogromne podobieństwo jej syna Jana do niej.

Jak patrzę na to zdjęcie, to widzę małego Jasia.

Klaudia el Dursi w dzieciństwieKlaudia el Dursi w dzieciństwie Fot. @klaudia_el_dursi

Wiedzieliście, że prezenterka TVN występowała już jako dziecko w programach telewizyjnych? Więcej zdjęć z dzieciństwa znajdziecie w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.