Te gwiazdy show-biznesu mogą się poszczycić długim stażem związku. Rekordziści są ze sobą od 55 lat

Choć w show-biznesie częściej słyszy się o głośnych rozstaniach niż szczęśliwych związkach, to przykładów na to, że prawdziwa miłość w świecie gwiazd się zdarza, nie brakuje. Oni potrafili przetrwać wiele kryzysów w związku i nadal są razem.

Więcej informacji na temat gwiazdorskich par z show-biznesu znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

W show-biznesie są pary, które łamią stereotyp, mówiący o tym, że gwiazdy są niestałe w uczuciach. Mimo rosnącej liczby rozstań i rozwodów, można znaleźć małżeństwa, które przetrwały razem niejedną życiową burzę. Rekordziści poznali się w liceum i są ze sobą 55 lat. Inni mogą się poszczycić tym, że są w relacjach długodystansowcami i przechodzą różne perypetie razem od 40 lat. Wbrew pozorom lista nazwisk znanych i lubianych z długim stażem związku jest... długa. 

Zobacz wideo Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętasz te związki sprzed lat?

Blake Lively i Ryan Reynolds

Mogą się poszczycić jedenastoletnim związkiem. Aktorski duet poznał się w 2011 roku podczas kręcenia filmu "Zielona Latarnia". Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku spotykali się ze sobą przez rok, a później Ryan Reynolds oświadczył się Blake Lively. W 2012 roku wzięli ślub na dawnej plantacji w Karolinie Południowej. Następnie szczęśliwe małżeństwo doczekało się trzech córek. Łączy ich podobne poczucie humoru, którym chętnie dzielą się z obserwatorami w mediach społecznościowych. Oprócz tego często są wymieniani w rankingach najgorętszych par Hollywood. 

Blake Lively i Ryan ReynoldsBlake Lively i Ryan Reynolds instagram.com/blakelively

Ryan Reynolds, Blake Lively i ich trzecia córeczkaRyan Reynolds, Blake Lively i ich trzecia córeczka Fot. Ryan Reynolds - Twitter

John Legend i Chrissy Teigen

Poznali się na planie teledysku wokalisty do piosenki "Stereo" w 2006 roku. Od 16 lat tworzą zgrany duet w życiu prywatnym. Razem wychowują córkę Lunę i syna Milesa. Uwielbiają spędzać razem czas, czego dowodem mogą być liczne posty w mediach społecznościowych, na których widać chociażby, jak świetnie bawią się, gotując.

64th Annual Grammy Awards - Arrivals64th Annual Grammy Awards - Arrivals Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

64th Annual Grammy Awards - Arrivals64th Annual Grammy Awards - Arrivals Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Julia Roberts i Danny Moder

Szczęścia w miłość musiała trochę poszukać Julia Roberts. Aktorka ma na koncie kilka nieudanych związków. Prawdziwą miłość odkryła, gdy poznała Daniela Modera. Roberts poznała charyzmatycznego operatora na planie filmu „Mexican". Od razu poczuli chemię i zaczęli się ze sobą spotykać. Musieli jednak na siebie trochę poczekać, ponieważ Julia Roberts spotykała się w tym czasie z innym aktorem, a Danny Moder był w trakcie rozwodu. Gdy oboje zostali singlami, zaręczyli się, a później wzięli ślub i od 2001 roku są razem. Mają razem troje dzieci, a w tym roku obchodzą 21. rocznicę związku.

Julia RobertsJulia Roberts screen Instagram / @juliaroberts

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

Życie prywatne Sarah Jessica Parker zupełnie nie przypomina szalonego życia uczuciowego Carrie Bradshaw z serialu "Seks w wielkim mieście". Aktorka od 25 lat jest żoną Matthew Brodericka, z którym wychowuje dzieci: Jamesa, Marion i Tabithe.

'Plaza Suite' Broadway Opening Night'Plaza Suite' Broadway Opening Night Charles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

Kurt Russell i Goldie Hawn

Jak to często bywa wśród gwiazd filmowych, para poznała się w 1966 roku na planie. Nie był to ich moment, ponieważ w tym czasie każde z nich było w związku. Mimo uczuć, jakie do siebie żywili, nie zdecydowali się ze sobą być. Przez wiele lat spotykali się na planie rozmaitych produkcji czy wydarzeń kulturalnych, za każdym razem czując do siebie coś więcej. Właściwy moment nadszedł, kiedy zdecydowali się ze sobą być, ale nie potrzebowali ślubu, żeby scementować związek. Oficjalnie tworzą parę od 1983 roku. Razem wychowali syna Wyatta.

Mario Lopez, Kurt Russell i Goldie HawnMario Lopez, Kurt Russell i Goldie Hawn Screen z Instagram.com/mariolopezextra

Dolly Parton i Carl Dean

Mają jeden z najdłuższych stażów związku w Hollywood. Dolly Parton i Carl Dean poznali się jeszcze w liceum, a jak głosi plotka, wpadli na siebie w pralni. Gdy skończyli szkołę, stwierdzili, że muszą się pobrać i zamieszkać razem. W tym roku obchodzą 56. rocznicę małżeństwa. Prasa kolorowa przez pewien czas nawet spekulowała, że mąż piosenkarki country nie istnieje, bo... praktycznie wcale nie pojawiają się razem publicznie. Sam mąż wokalistki Carl Dean stroni od ścianek i wielkich gal, a podobno własną żonę na scenie widział tylko raz na przestrzeni lat. Jaki jest ich sekret relacji? 

Nasze małżeństwo jest tylko dla nas, to jest klucz do sukcesu - powiedziała artystka.
 

Zaskoczył was szczególnie długi staż związku jakiejś pary? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.