Ewa Farna po ciąży pozuje z dzieckiem. Bez lukru opowiedziała fanom o macierzyństwie: Sukces jest, kiedy umyję włosy

Ewa Farna wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym prezentuje, jak wygląda po ciąży. Piosenkarka ma teraz bardzo dużo na głowie. "Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak ty sama" - podsumowała ironicznie.

Więcej informacji na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Ewa Farna niechętnie dzieli się w mediach społecznościowych fragmentami życia prywatnego, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Mimo że wokalistka odnajduje radość w macierzyństwie, to sama bardzo szczerze przyznaje, że kosztuje ją to sporo energii i czasu. Wokalistka wrzuciła na Instagram zdjęcie, gdzie widać jak sylwetkę gwiazdy po ciąży. Obok niej stał duży przewijak, a na nim leżała miesięczna Ella. Słowa pod zdjęciem mogą poprawić samopoczucie niejednej młodej mamy. 

Zobacz wideo Ewa Farna podcięła włosy w środku nocy

Julia Kamińska i Margot RobbieMargot Robbie robiła tatuaże. Te gwiazdy dałyby radę w innych branżach

Ewa Farna pozuje z dzieckiem. Zdradza kulisy macierzyństwa. Kolorowo nie jest, ale daje radę!

Artystka opublikowała na Instagramie selfie w lustrze z dzieckiem w tle. W opisie pod fotografią uchyla rąbka tajemnicy i opowiada o tym, jak sobie radzi z rolą matki. Sama przyznaje, że bycie matką to niezła harówka.

Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz - myjesz nocnik, kiedy nie karmisz - gotujesz obiad - opowiada o rzeczywistości bycia matką, Ewa Farna.
 

Następnie dodała, że odczuwa spore zmęczenie z powodu opieki nad miesięczną Ellą, ale mimo wszystko nie zamieniłaby tych chwil na nic innego.

Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak, jak ty sama, ale z tym się trzeba liczyć. Energia jest dziś droga. Sukces jest kiedy umyje włosy i wtedy i tak sobie uświadamiam, że wszystko, co wokół siebie mam jest jednym, dużym szczęściem - podsumowała pięknie gwiazda.

Zgadzacie się z jej słowami? 

Więcej o: