Joanna Koroniewska opublikowała przejmujące zdjęcie ze szpitala. "Wymagało to od nas wielkiej walki"

Joanna Koroniewska udzieliła ostatnio osobistego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich poronieniach. Teraz na Instagramie aktorki pojawił się wzruszający wpis. Gwiazda opublikowała też przejmujące zdjęcie ze szpitala.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Ostatnio w rozmowie z "Vivą!" aktorka wyznała, że zanim na świat przyszła jej młodsza pociecha, pięć razy poroniła. Teraz zamieściła na Instagramie poruszający wpis. Pokazała też zdjęcie ze szpitala.

Agnieszka Woźniak - StarakAgnieszka Woźniak-Starak została ikoną stylu. Nawet jej zdarzały się wpadki

Joanna Koroniewska opublikowała przejmujące zdjęcie ze szpitala."Wymagało to od nas wielkiej walki"

Joanna Koroniewska często publikuje na Instagramie humorystyczne treści. W ostatnim wpisie poruszyła jednak bardzo istotną kwestię. Aktorka opowiedziała historię swojej walki o utrzymanie ciąży i podzieliła się wzruszającą fotografią. Przekazała też wyrazy wsparcia dla wszystkich kobiet, które są w podobnej sytuacji.

Udało nam się stworzyć fajną, zżytą rodzinę, nawet jeśli czasem między nami zgrzyta i iskrzy! I nie mamy prawa na nic narzekać… przynajmniej dziś! Ale żeby ta rodzina była kompletna, wymagało to od nas wielkiej walki! To, że o pewnych sprawach nie mówimy głośno, nie znaczy, że nie miały one miejsca! Czas leczy (chociaż nie do końca) rany i pozwala podejść do trudnych tematów z odpowiednim dystansem i wnioskami! A przede wszystkim uświadamia, że traumatyczne przeżycia, zakończone jednak happy endem, mogą pomóc, dać siłę innym, którzy teraz są w podobnej sytuacji! - napisała pod postem aktorka.

Gwiazda wyznała, że udzieliła tak szczerego wywiadu, aby wesprzeć inne kobiety, które borykają się z podobnymi problemami.

Właśnie ukazała się "Viva!", w której po raz pierwszy dzielę się z wami tym, co dobrej pory wywoływało u mnie jedynie płacz. Nie czułam się na siłach, żeby o tym mówić, ale ZAWSZE wiedziałam, że warto! Nawet jeśli choć jedna z was pomyśli, że mimo ciągłych prób i kolejnych tragedii nie ma siły - pamiętajcie, że to NIEPRAWDA!!! Że dacie radę! Nawet jeśli lekarze mówią wam, że się to nie uda - zawsze szukajcie kolejnych rozwiązań!!! I absolutnie się nie poddawajcie!

Anna Czartoryska-NiemczyckaCzartoryska-Niemczycka pokazała, jak wyrosły jej dzieci. "TV oglądamy tylko w weekend"

Joanna Koroniewska podziękowała też Maciejowi Dowborowi. Przyznała, że mąż bardzo wspierał ją w tym trudnym okresie.

I na koniec - nie przeszłabym tego wszystkiego gdyby nie wsparcie mojego męża. Faceci są inni. Z pozoru często bardziej zamknięci, ale jedno wiem na pewno - największe wsparcie otrzymałam od niego! Maciej Dowbor, na zawsze zapamiętam te chwile, w których prowadziliśmy najtrudniejszą walkę w naszym życiu o nasz najmłodszy cud! I wiem, że gdyby nie ty i twoje wsparcie, tyle siły bym nie miała! Kocham - dodała.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fanki dziękowały aktorce za to, że podzieliła się tak bolesnymi przeżyciami. Uznały, że dla wielu kobiet będzie to dodatkowe wsparcie.

Więcej o: