Wyszły na jaw kulisy rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Wiadomo, kto złożył pozew

W sieci pojawiły się nowe doniesienia w sprawie rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Pozew rozwodowy pary trafił do sądu. "Super Express" dowiedział się, kto go złożył.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęła polskim show-biznesem. Przez lata oboje stronili od skandali i uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par. Od momentu opublikowania w mediach społecznościowych oświadczenia aktorka i tancerz nie komentowali publicznie, dlaczego ich drogi się rozeszły. Do mediów właśnie trafiły szczegóły dotyczące ich rozwodu.

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel biorą rozwód. Kto złożył pozew? 

Jak donosi "Super Express", do warszawskiego Sądu Okręgowego trafił pozew rozwodowy słynnej pary. Okazuje się, że złożył go Marcin Hakiel. Znajomy aktorki i tancerza twierdzi, że oboje chcą, aby rozprawa odbyła się bez żadnych ekscesów czy wyciągania brudów.

Robią to dla dobra dzieci. One są dla nich najważniejsze. Marcin nie chce orzekania o winie Kasi. Zgodził się też na jej warunki. Woli spokoju dla siebie i dzieci niż wojny w sądzie - zdradził informator "Super Expressu".

Gwiazda serialu "M jak miłość" zdecydowała się skorzystać z pomocy znanej warszawskiej prawniczki rozwodowej. Ta sama pani mecenas kilka lat temu doprowadziła do końca małżeństwo Macieja Kurzajewskiego.

Co ciekawe, od pewnego czasu nie milkną spekulacje na temat rzekomego romansu Katarzyny Cichopek i jej kolegi z programu "Pytanie na śniadanie". Aktorka miała być widywana pod jego domem. Być może już niedługo przekonamy się, czy rzeczywiście łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.