Kim Kardashian na imprezę przyszła trzymając Pete'a Davidsona za rękę. Obok Westa nigdy nie była tak uśmiechnięta

Kim Kardashian pojawiła się na uroczystej premierze "The Kardashians" u boku Pete'a Davidsona. Para cały czas trzymała się za ręce. Ale uroczo!

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W czwartek w Los Angeles miała miejsce uroczysta premiera reality show "The Kardashians". Na czerwonym dywanie nie mogło oczywiście zabraknąć Kim Kardashian. Gwieździe towarzyszył Pete Davidson. Para cały czas trzymała się za ręce i wyglądała na szczerze zakochanych.

Zobacz wideo Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy,

Kim Kardashian szła z Petem Davidsonem za rękę

Kim Kardashian na premierze przyciągała uwagę fotoreporterów. Gwiazda miała na sobie przylegającą do ciała srebrną suknię ze sztucznego materiału. Kreację uzupełniła o wyraziste bransoletki. Nie tylko przygotowana stylizacja sprawiła, że celebrytka nie mogła się odpędzić od błysków fleszy. Kim przybyła na imprezę trzymając Pete'a Davidsona za rękę. Mężczyzna zdecydował się na styl "smart casual". Założył czarną marynarkę, pod którą miał biały t-shirt. Swobodną kreację podkreślały białe sportowe buty

Kim Kardashian i Pete DavidsonKim Kardashian i Pete Davidson eastnews.com

Podczas całej imprezy para nie odstępowała siebie na krok. Według doniesień amerykańskich mediów, Kim Kardashian cały czas się do swojego wybranka uśmiechała i chętnie żartowała. W rozmowie z ABC News celebrytka przyznała, że do nowego związku podchodzi bardzo poważnie.

Jestem typem dziewczyny, która lubi być w związku. Nie wiązałabym się z kimś, jeśli nie planowałabym spędzić z tą osobą dużo czasu. (…) Jestem bardzo szczęśliwa. To takie wspaniałe uczucie, móc w końcu poczuć spokój.

Cieszymy się, że Kim znalazła u boku nowego partnera spokój, na który będąc z Kanye Westem rzadko mogła liczyć. Więcej zdjęć pary z premiery w Los Angeles znajdziecie w naszej galerii.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.