Liroy i Joanna Krochmalska nie są już razem. To definitywny koniec! "Wyprowadził się z domu. Miłość wygasła" [PLOTEK EXCLUSIVE]

To koniec związku Liroya i Joanny Krochmalskiej. Informator Plotka zdradził, że raper rozstał się z wieloletnią partnerką.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Liroy zasłynął w Polsce jako niestroniący od wulgaryzmów raper, którego czas świetności przypadał na lata 90. Jego pierwszy wielki hit "Scyzoryk" ukazał się w 1995 roku, a na fali popularności kolejnym sukcesem okazał się utwór "Scoobiedoo Ya". Teraz znów jest na świeczniku, a to za sprawą udziału w programie TVN "Przez Atlantyk". Przez ostatnie lata muzyk chronił życie prywatne, ale w świecie show-biznesu nie wszystko da się ukryć.

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Liroy i Joanna Krochmalska nie są już razem. To koniec związku

Liroy od około dziesięciu lat był związany z byłą modelką i tancerką Joanną Krochmalską. Para doczekała się trójki dzieci. Jak donosi informator Plotka, w ich związku już od dłuższego czasu nie układało się najlepiej. Teraz definitywnie się zakończył. 

Piotr i Joasia byli wcześniej długo w separacji, a jakiś czas temu ostatecznie się rozstali. Uznali, że ich miłość wygasła. Piotrek wyprowadził się z domu i teraz mieszka w mieszkaniu kolegi. Próbuje swoich sił w różnych biznesach, żeby mieć na swoje utrzymanie oraz na alimenty. Z Joasią ma przecież troje dzieci, a jeszcze zanim ją spotkał, miał syna z poprzedniego związku.

Wiele lat temu Liroy podjął próbę wejścia do świata polityki. Początkowo trafił pod skrzydła Janusza Palikota, który zagrał nawet w teledysku do jego utworu "Kampania", nawołującego do legalizacji marihuany. W 2015 roku wystartował w wyborach parlamentarnych z pierwszego miejsca listy komitetu Kukiz’15. Był posłem tylko przed jedną kadencję, ale polityka miała istotny wpływ na jego związek. 

Relacja z Joasią rozluźniła się, gdy Piotrek był posłem. Rzadko wtedy bywał w domu. Potem zakładał partię. Mnóstwo rzeczy poza domem go pochłaniało. To wolny duch, dlatego tak znakomicie odnalazł się w czasie rejsu przez Atlantyk. To pragnienie wolności i imprezowy styl życia połączył go z Antkiem Królikowskim, z którym bardzo się w programie zaprzyjaźnili - zdradził w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników produkcji programu TVN "Przez Atlantyk".

Krochmalska i Piotr Marzec, bo tak w rzeczywistości nazywa się muzyk, przez lata tworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show biznesie. Zdjęcia byłych parterów znajdziecie w galerii na górze strony.