Już niebawem premiera filmu "365 dni: Ten dzień". W zwiastunie nie brakuje gorących scen

Już wkrótce na Netfliksie będzie miał premierę film "365 dni: Ten dzień". W sieci właśnie pojawił się zwiastun kontynuacji bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Pełno w nim odważnych momentów.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych filmów i seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "365 dni" już w kinach! Nowy zwiastun zdradza więcej szczegółów całej historii

Fani twórczości Blanki Lipińskiej z pewnością z niecierpliwością czekają na premierę ekranizacji drugiej części jej powieści. Film "365 dni: Ten dzień" już wkrótce pojawi się na Netfliksie. Pierwsza odsłona cieszyła się ogromną popularnością. Erotyk przyciągnął do kin tysiące widzów, a po w ciągu tygodnia od debiutu na platformie streamingowej został obejrzany ponad milion razy. Dzięki temu znalazł się na liście najchętniej wyświetlanych filmów w ponad 90. krajach. Do sieci właśnie trafił zwiastun kontynuacji "365 dni".

Facundo Arana Mariana Arias"Zbuntowany Anioł". Ivo skończył 50 lat. Zmienił się. Co z Andreą? Jak wino!

Premiera filmu "365 dni: Ten dzień" już niebawem. Netflix pokazał zwiastun

Fani już nie mogli się doczekać dalszych losów Laury(Anna-Maria Sieklucka) i Massimo(Michelle Morrone). Początkowo premiera kontynuacji "365 dni" zaplanowana była na 12 lutego 2021 roku. Pandemia pokrzyżowała jednak plany twórców. Film będzie można jednak obejrzeć już niebawem. Obraz pojawi się na Netfliksie 27 kwietnia. Niedawno w serwisie YouTube został opublikowany zwiastun, w którym nie brakuje odważnych scen. Do obsady dołączył też Otar Saralidze, który wciela się w tajemniczego Domenico.

Laura i Massimo znów są razem, gorętsi niż kiedykolwiek. Niestety, sprawy komplikują rodzinne więzi Massimo i tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury, pragnąc zdobyć jej serce i zaufanie... za wszelką cenę - zapowiadają twórcy.
 

Film "365 dni: Ten dzień" ma skupić się także na przemianie głównej bohaterki. Anna-Maria Sieklucka jest podekscytowana metamorfozą swojej postaci.

"Ten dzień" pozwala na nowo spojrzeć na dojrzalszą postać Laury, z pewnością nie brakuje również niespodzianek. Bardzo się cieszę, że mogłam wzbogacić rolę Laury i pokazać widzom tę postać z innej strony. Ta część sięga znacznie głębiej i mówi o relacji między dwojgiem kochanków, a Laura jest zdecydowanie silniejsza - zapowiedziała aktorka.

Blanka Lipińska I BaronBlanka Lipińska pisze scenariusz filmowy o związku z Baronem

Zamierzacie obejrzeć "365 dni: Ten dzień"?

Więcej o: