Joanna Liszowska z dziećmi zmieniają miejsce zamieszkania. "Samotne macierzyństwo nie jest łatwe"

Joanna Liszowska ma dość codziennych dojazdów do Warszawy. Postanowiła, że wraz z córkami przeprowadzi się do stolicy. Przyjaciółka aktorki tłumaczy tę decyzję samotnym macierzyństwem.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W 2019 roku Joanna Liszowska wydała oświadczenie, w którym poinformowała opinię publiczną o swoim rozwodzie. Mężem aktorki był szwedzki milioner Ola Serneke. Owocem miłości byłej pary są 10-letnia Emma i 8-letnia Stella. Gwiazda wraz z dziewczynkami mieszka obecnie pod Warszawą, jednak wkrótce ma się to zmienić.

Zobacz wideo Przeprowadzka Klaudii Halejcio do nowego domu

Joanna Liszowska przeprowadza się do Warszawy

Joanna Liszowska po rozwodzie wyjechała ze Szwecji i zamieszkała z córkami w domu pod Warszawą. Aktorka na co dzień pracuje w Teatrze 6. Piętro, a dziewczynki w stolicy chodzą na dodatkowe zajęcia. Dojazdy do miasta szybko okazały się bardzo uciążliwe. "Na Żywo" podaje, że została podjęta decyzja o przeprowadzce i zamieszkaniu w Warszawie. Przyjaciółka Liszowskiej tłumaczy motywy gwiazdy.

Życie w pośpiechu i pod presją okazało się ponad siły. Nie ma co ukrywać, samotne macierzyństwo nie jest łatwe, szczególnie kiedy mieszka się pod miastem. Nowe warunki to dla nich wyzwanie. Są otwarte, lubią poznawać ludzi, szybko nawiązują kontakty.

Tygodnik informuje, że Joanna Liszowska konsultowała swoją decyzję z byłym mężem, który miał uznać, że przeprowadzka do Warszawy to bardzo dobry pomysł. Początkowo aktorka zamieszkała pod miastem, bo chciała zagwarantować córkom przestrzeń i poczucie wolności. Jednak ostatecznie takie rozwiązanie okazało się dużo bardziej uciążliwe, niż mama dwóch córek sobie wyobrażała. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.