Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" relacjonuje budowę nowego domu. W salonie jest już kominek

Annę i Grzegorza Bardowskich poznaliśmy w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Małżonkowie zajmują się obecnie budową swojego wymarzonego domu, a postępy z prac relacjonują w mediach społecznościowych.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Anna Bardowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Razem z mężem Grzegorzem brała udział w drugiej edycji telewizyjnego show. W mediach społecznościowych małżeństwo relacjonuje wspólne życie na wsi. Bardowska ze skromnej przedszkolanki stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Jej profil obserwuje prawie 250 tysięcy użytkowników! Anna i Grzegorz są teraz na etapie budowania wymarzonego domu. O tym jak przebiegają prace, informują w sieci. 

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki

Łazienka jest już prawie gotowa, a w salonie pojawił się kominek

Anna Bardowska zajmuje się obecnie wykończeniem nowego domu. Przeprowadzkę planuje jeszcze w tym roku. Całkiem niedawno celebrytka robiła relację z zakupu mebli kuchennych, a teraz wyjawiła, że łazienki są już prawie gotowe. 

Najwięcej teraz dzieje się w łazienkach, bo właśnie przyklejane są płytki. To ogromne koło to lustro. Ono będzie podświetlane i podgrzewane. Na ścianach będzie jodełka, a na pozostałych beton, po prostu taki zwykły beton.

ScreenScreen Fot. YouTube.com/AniaBardowska

Zapowiada się, że salon będzie naprawdę klimatyczny, ponieważ pojawił się już w nim kominek. Para nie zdecydowała jednak jeszcze, w jakiej kolorystyce utrzymane będą ściany.

W salonie mamy już kominek i właśnie zastanawiamy się, jak go obrobić i chyba będzie jasny, albo taki szary z betonu.

ScreenScreen Fot. YouTube.com/AniaBardowska

W najnowszym filmiku na profilu Anny Bardowskiej w serwisie YouTube możemy zobaczyć postępy z placu budowy, ale także wspólną zabawę z dziećmi w parku oraz pomysły na wielkanocne ozdoby.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.