Johnny Depp przeciwko Amber Heard w TV. Proces będzie transmitowany na żywo! Szykuje się rozstanie dekady?

Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych rozstań wśród gwiazd ostatnich lat. Choć rozprawa rozwodowa byłych małżonków miała miejsce już jakiś czas temu, wkrótce rozpocznie się proces o zniesławienie, który aktor wytoczył byłej żonie. Jak się okazuje, będzie on transmitowany na żywo przez stację Court TV.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Kiedy w 2012 roku Johnny Depp postanowił zostawić swoją wieloletnią partnerkę i matkę swoich dzieci, Vanessę Paradis, fani przyjęli to z niedowierzaniem. Tym większe było zdziwienie, kiedy wyszło na jaw, że porzucił ją dla poznanej trzy lata wcześniej młodej i nieznanej szerszej publiczności aktorki Amber Heard.  Para pobrała się w 2015 roku, a już 15 miesięcy później złożyła pozew o rozwód.

Wbrew oświadczeniu Deppa, który wyraził nadzieję, że "ten krótki związek zostanie zakończony w szybki i sprawny sposób", do tej pory sprawy między ex-małżonkami nie zostały rozwiązane. Jak się okazuje, kolejną rozgrywkę będziemy mieli okazję oglądać na żywo.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Proces sądowy Johnny'ego Deppa i Amber Heard na żywo w telewizji. Aktor domaga się 50 mln dolarów

Szybko wyszło na jaw, że rozstanie aktorskiej pary nie będzie odbywać się w pokojowych okolicznościach. Najpierw Amber Heard oskarżyła aktora o pobicie, a zdjęcie jej posiniaczonej twarzy z rozciętą wargą trafiło na okładkę magazynu "People" wraz z wywiadem, w którym opowiada o znęcaniu psychicznym, biciu, kłótniach i rzucaniu przedmiotami ze strony męża. Johnny Depp zarzucił z kolei żonie, że to ona miała problemy z agresją, manipulowała nim i dopuszczała się licznych zdrad. 

Niewiele brakło, a aktor byłby zmuszony w ramach odszkodowania pożegnać się ze swoim Range Roverem, apartamentem w Los Angeles, dwoma Yorkami oraz około 400 mln dolarów. Niespodziewanie w obronie byłego partnera stanęli nie tylko przyjaciele, ale także Vanessa Paradis i córka Lily-Rose Depp, które stanowczo zaprzeczyły, jakoby Depp kiedykolwiek użył w stosunku do nich siły i wypowiedziały się o nim w samych superlatywach. W efekcie sprawa rozwodowa zakończyła się ugodą i 7 mln dolarów wypłaconych z konta aktora na konto byłej żony.

 

To jednak nie koniec historii. W międzyczasie miał miejsce proces, jaki Johnny Depp wytoczył "The Sun". Tabloid bowiem nazwał aktora "damskim bokserem i żonobijcą". Aktor pozwał dziennik o zniesławienie, lecz sprawę przegrał.

11 kwietnia ruszy jednak proces o zniesławienie, który aktor wytoczył byłej żonie. Johnny Depp domaga się od Amber Heard 50 mln dolarów. Wydarzenie prosto z sali rozpraw będzie transmitowane na żywo na antenie Court TV. Co więcej, szykuje się nie lada batalia, tym bardziej że wśród świadków po stronie aktorki znajdują się m.in. James Franco i Elon Musk. Poznamy także treść wiadomości, które Heard wymieniaała z Jasonem Mamoą, Jamesem Wanem i Zackiem Snyderem, a także Johnnym Deppem i J. K. Rowling czy Jackiem Whitem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.