Paulina Smaszcz o nowej partnerce byłego męża. Maciej Kurzajewski może odetchnąć z ulgą. Jest jednak pewien warunek...

Dwa lata temu Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zdecydowali się rozejść po 23 latach małżeństwa. W wywiadach oboje podkreślają, że wciąż łączą ich przyjacielskie relacje. Dziennikarka wypowiedziała się na temat potencjalnej nowej partnerki byłego męża. Okazuje się, że ma tylko jedno życzenie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W styczniu minęły dwa lata od momentu, kiedy Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski poinformowali o rozwodzie. Para była małżeństwem przez 23 lata i uchodziła za wyjątkowo zgrany duet. Niedługo potem dziennikarka w autobiografii opowiedziała o przyczynach rozstania, winiąc za nie poczucie osamotnienia i braku wsparcia w związku.

Paulina Smaszcz, Maciej KurzajewskiSmaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. "Kiedy czujesz, że związek ciebie uwiera..."

Mimo to udało im się dojść do porozumienia i oboje w wywiadach podkreślają, że nadal mają ze sobą bardzo dobre relacje. Teraz Paulina Smaszcz zdradziła, jak podchodzi do tematu potencjalnej nowej partnerki w życiu byłego męża.

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Paulina Smaszcz o nowej miłości byłego męża. Nie ma nic przeciwko, aby Maciej Kurzajewski znalazł sobie partnerki

Dopiero rok po sfinalizowaniu rozwodu Maciej Kurzajewski postanowił jakkolwiek publicznie odnieść się do sytuacji. Wyznał, że zakończenie małżeństwa zawsze będzie dla niego porażką, lecz i tak uważa byłą żonę za swoją rodzinę i czuje się szczęśliwy:

Czerpię energię z tego, co zawsze dawało mi siłę i to się nie zmieniło. Kocham moją rodzinę. To, że się rozstaliśmy, to nie zmienia tego, że jesteśmy rodziną.

Paulina Smaszcz, Maciej KurzajewskiMaciej Kurzajewski pierwszy raz opowiedział publicznie o rozwodzie

W równie życzliwym tonie wypowiedziała się Paulina Smaszcz, zapytana przez dziennikarza "Twojego Imperium" o to, czy kibicuje prezenterowi w znalezieniu nowej drugiej połówki. Jak się okazuje, dziennikarka nie tylko nie miałaby nic przeciwko takiemu scenariuszowi, ale nawet chciałaby bliżej poznać partnerkę byłego męża. Jednocześnie podkreśliła, jaki aspekt byłby dla niej szczególnie istotny:

Uważam, że byłoby to dobre dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Dla mnie bardzo ważne jest, by była to osoba, która będzie szanować przeszłość Maćka i nie będzie mieć nic przeciwko naszym dzieciom.
Więcej o: