Mama Antka Królikowskiego komentuje skandal z udziałem syna. Jej reakcja? Niezwykle wymowna

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerwała milczenie i skomentowała szokujący wybryk syna. Jej reakcja mówi sama za siebie.

Więcej informacji na temat Antka Królikowskiego znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Dość długo Małgorzata Ostrowska-Królikowska trzymała język za zębami i nie wypowiadała się na temat zachowania i skandalu z udziałem syna. Antek Królikowski zszokował całą Polskę, kiedy wpadł na pomysł zorganizowania walki w której mieli stanąć do pojedynku sobowtóry prezydentów Rosji: Władimira Putina i Ukrainy: Wołodymyra Zełenskiego. Na szczęście aktor zrezygnował z tego kontrowersyjnego pomysłu, a jego mama skomentowała najnowsze oświadczenie syna. Reakcja aktorki była dość sugestywna i wymowna.  

Zobacz wideo Antek Królikowski przeprosił, zrezygnował z pracy z federacją i zapowiedział, że znika całkiem na jakiś czas

Małgorzata Ostrowska-Kólikowska komentuje oświadczenie syna. Czy to wystarczający komentarz w tej sprawie?

Rodzina Królikowskich bardzo o swoje dobre imię. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nieraz pokazała w mediach, że wspiera swoje dzieci, nawet kiedy podejmują dziwne i niezrozumiałe dla opinii publicznej decyzje. Tak jest w przypadku jej najstarszego syna Antka Królikowskiego, u którego ostatnio skandal goni skandal. Na szczęście mężczyzna w końcu zrezygnował ze swojego kontrowersyjnego pomysłu na galę z sobowtórami prezydentów. Wstawił do sieci oświadczenie, w którym napisał:

Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną, potworną wojną, która toczy się za naszą granicą, było złym pomysłem, to było złe. Ponoszę tego konsekwencje i obiecuję, że zrobię wszystko, aby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie, obiecuję.
 

Później dodał, że musi teraz zadbać o swoje zdrowie:

Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że wszystko jest okej, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam. Żałuję, że zawiodłem, żałuję, że to zaszło za daleko.

Słowa syna skomentowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska wymowną emotikoną serca.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram / Antek Królikowski screen

Co myślicie o jej komentarzu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.