Agnieszka Hyży pokazała wózek syna. Całkiem drogie cacko. Jest też zdjęcie z dziećmi. "Familia x 6"

Agnieszka Hyży udostępniła na profilu na Instagramie opcję zadawania pytań. Padła kwestia niepokazywania dzieci w social mediach. Zobacz, jak odpowiedziała na pytanie dziennikarka. Obrała konkretne stanowisko w tej sprawie.

Więcej na temat Agnieszki Hyży znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Agnieszka i Grzegorz Hyży wzięli ślub w 2015 roku. Para na co dzień stara się chronić prywatność i nie chwalić się zbyt często kadrami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Szczęśliwe małżeństwo w listopadzie doczekało się wspólnej pociechy - zostali rodzicami Leona. Prezenterka telewizyjna mimo że nie mówi zbyt wiele o rodzinie, to tym razem zrobiła wyjątek. Postanowiła zdradzić kilka informacji i odpowiedziała na pytania fanów podczas Q&A. Jedno z nich dotyczyło wózka dziecięcego, a drugie dodawania zdjęć pociech przez znanych i lubianych w mediach społecznościowych. Odpowiedziała wprost, co myśli o tego typu praktykach. 

Zobacz wideo Agnieszka Hyży zdradziła, co myśli o sytuacji Joanny Mazur. Celnie?

Agnieszka Hyży opowiada na pytania fanów. Nie gryzła się w język

Dziennikarka skorzystała z opcji zadawania pytań na Instagramie. Fani zaczęli działać i zapytali celebrytkę o najbardziej nurtujące ich kwestie. Jeden z użytkowników był ciekawy, jak na co dzień sprawdza się wózek dziecięcy, z którego korzysta gwiazda. Odpowiedziała, że jest zadowolona z modelu, którego używa. Podała nawet szczegóły wózka w jednym z InstaStories.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży Instagram / Agnieszka Hyży screen

Niestety, spore grono fanów będzie bardzo zaskoczone ceną takiego cacka, ponieważ wózki tej marki nie należą do najtańszych. Cena tego konkretnego modelu, z którego korzysta gwiazda, to 2 599 złotych.

Screen ze strony: Kinder ParmsScreen ze strony: Kinder Parms Screen ze strony internetowej: Kinder Parms

W dalszej części relacji odpowiedziała także na pytanie ciekawskiego obserwatora na temat tego, dlaczego nie zdradza tożsamości swoich dzieci w mediach społecznościowych.

Mieliśmy kilka rozmów na ten temat. Dzieci znają nasze stanowisko. Dokładnie im to wyjaśnialiśmy i przedstawialiśmy argumenty. Wiedzą, jakie zagrożenia z tego wynikają. Spotkaliśmy się ze zrozumieniem i absolutnie nie widzimy na ten moment potrzeby i sensu ich uczestniczenia w naszym życiu medialnym - podsumowała.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży Instagram / Agnieszka Hyży

Zgadzacie się ze słowami Agnieszki Hyży? Czy waszym zdaniem gwiazdy powinny pokazywać dzieci w mediach społecznościowych?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.